IRGC alkaa pikkuhiljaa sotimaan

Hyökkääjä vain kuluttanut omat ohjuksensa ja amkuksensa, sen sijaan IRGC vasta ottaa käyttöön kovimpia aseitaan.

Onkohan eräs valkoisen talon pökäle pitkänenäinen valehtelija, kun vastuksen kaikki sotilas resurssit piti olla jo tuhottu 20 vuodeksi????
279
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

MEILL ON PALJON POMMEI.

KÄYTETÄÄN NE, JOTTA VOIDAAN TEHDÄ VALAMISTAA UUSII

Äänestä

TUHOAMISTA RIITTÄ KYLLÄ MAAPALLOLLA

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Hyökkääjä vain kuluttanut omat ohjuksensa ja amkuksensa, sen sijaan IRGC vasta ottaa käyttöön kovimpia aseitaan.

Onkohan eräs valkoisen talon pökäle pitkänenäinen valehtelija, kun vastuksen kaikki sotilas resurssit piti olla jo tuhottu 20 vuodeksi????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu