Tekoäly ei voi korvata PERSUJA!

Tarvittaisiin tekoälyttömyyttä,,,BAUAHH
894
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Hellan lettas sentään aivoinva

Äänestä

sitähän se olisi kun pitäisi apinoida, päinvastoin tehä mitä sanoo lupaa jne., viinaa koko ajan ja kohuja.

Äänestä

Saataisikohan tekoälyyn jokin suodatin tms joka tyhmentäisi tekoälyn punapanssien tasolle?
Ai niin, sellainen on jo. Virtapainike.

Äänestä
  • en jaksanu kokeilla mutta käskyjen mukaan se toimii, yritä.

    mua se totellut kun olen joskus sanonut että älä tee noin vaan näin..

    Äänestä

Onko Mustafa jo astunut sisaresi?

😊😊😊😊😊

Äänestä

Demarit tarvii tekoälyä kun omaa älyä ei ole 😭😭😭😭

Äänestä
  • Tuon sanomiseen ei tekoäly pystynyt. Siihen tarvittiin persuälyä.

    Äänestä

Edes tekoäly ei kykene tekemään persujen esittämiälupauksia ja valheita. Sillä ei psyyke kestä ja siks se pelkää ,et rupee syntyy savua.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tarvittaisiin tekoälyttömyyttä,,,BAUAHH

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu