Yli sata alaikäistä biletti lyhytvuokrauskämpässä Espoossa

Anonyymi-ap

Tarjolla ollut mm. kokaiinia. Minkä värisiltä saatu huumeet?

7

234

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00001

      Voihan tuo jo arvata...

    • Anonyymi00002

      Noin kolmasosa Suomen matujen perhekunnista hankkii rahansa huumekauppaan liittyen. Loput elantorahat tule suoraan kuukausimaksuna sossusta.

    • Anonyymi00003

      Miten joku sontaläjä onnistui vääntämään tämänkin asian rasistiseksi? Ja ihan tiedoksi, eiköhän suurin osa huumeita kauputtelevista ole ihan valkoisia ja suuri osa ihan kantasuomalaisia.

      Tossa oli nyt kuitenkin kyse bileistä, se jos joku siellä on huumeita käyttänyt niin se tuskin tarkottaa sitä että kaikki niin tekivät. Nykyään huumeita on liikkeellä niin paljon, että aika harvassa varmaan on mikään tapahtuma jne mihin kertyy ihmisiä, joissa ei kukaan käyttäisi huumeita. Ihan oikeasti alottaja, hanki elämä. Sulla ei ilmeisesti ole mitään käsitystä siitä mikä se on muuten en ymmärrä miksi kukaan viitsii jotain tollasta rasistista sontaa tänne kirjottaa. Mitäs siihen sanosit, jos me natseihin kyllästyneet alettaskin vainoamaan teitä persuja ja muita höyrypäärasisteja? Voihan sitä tihinkin kohdistaa, onkos sellanen käynyt edes mielessä?

      • Anonyymi00004

        " jos me natseihin kyllästyneet ".
        Jos suomessa olisi nazzeja, siis aitoja nazzeja.
        Olisi nuo natsit tappaneet sinunkaltaiset aikoja sitten.
        Ja muutkin " väärin ajattelijat ".
        Heikäläiset riehuisi tuolla, turuilla ja toreilla kokoajan, kuten tekivät ne aidot nazzit saksanmaalla sata vuotta sitten, kun pääsivät oikein mellastamaan.
        Kymmenen vuotta riehuivat, ennen kuin tuli loppu.
        Nämä meidän " ulkokultaiset natsit ", riehuu vain ja ainoastaan näillä palstoilla. Hyvä jos ulos uskaltavat mennä :O)


      • Anonyymi00005

        Lapsellinen tapaus ei näköjään tiedä, että huumekauppa on jo suuremmalta osin siirtynyt ulkomaalaisten liigojen haltuun.


      • Anonyymi00006

        Oho .mikä älymöly..vai että kantasuomalaisia?? mistä teitä mamujen puolustajia löytyy,ei kannattaisi.. mutta jos itte on käyttäjä,niin nehän on oikein hyviä komppikseja..


    • Anonyymi00007

      Näin tuhoamisemme on taatua helvettiä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Onko sulla

      suoja työ paikka? 🤔🤷‍♂️
      Ikävä
      24
      3712
    2. Suomalainen perheenisä vaatii Suvivirren esittämisestä hyvityksiä

      Itse lapsena uskonnonopetuksesta vissiin traumoja saanut ihka suomalainen (!) perheenisä vaatii Espoon kaupungilta korva
      Maailman menoa
      540
      2712
    3. Vesikin maksaa, miksei hengitysilma?

      Jatkuvasti itketään ettei ole rahaa mihinkään, mutta tilastojen mukaan rahaa on enemmän kuin koskaan, joten miksei asial
      Maailman menoa
      53
      2270
    4. Satuolennoista tarinointi ei kuulu peruskoulun tehtäviin

      Opetustunteja on muutenkin käytössä vain rajallinen määrä. Eli nämä satuhommat koulun ulkopuolelle vapaaehtoisiin harras
      Maailman menoa
      212
      2251
    5. Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle

      Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle
      Joensuu
      13
      1739
    6. Mies profiloin sinut

      Etsit täysin hallittavaa mutta samalla poikkeuksellista ihmistä. Etsit jotain mitä et koskaan tule saamaan.
      Ikävä
      219
      1529
    7. Kiantama kartelli

      Onko alhaisempaa kuin toimia ensin kartellissa ja lopuksi koittaa pelastaa nahkasa vasikoimalla muut kun jää kiinni? Eip
      Suomussalmi
      52
      1501
    8. Nostetaanko nainen kissa pöydälle?

      Ja selvitetään nämä tunteet?
      Ikävä
      97
      1389
    9. Oletko nainen alkanut kammoamaan minua

      Sinua ei näy eikä kuulu, ja ilmeisesti kiertelet tilanteita. Oletko huomannut, että olet vieläkin ajatuksissani luvattom
      Ikävä
      62
      1231
    10. Saako 60 v vielä töitä? Arto Nyberg puhuu suoraan elämästä ilman töitä

      Arto Nyberg täyttää tänään 60 v. Onnea! Nyberg totuttiin näkemään suoran haastatteluohjelman kapteenina vuodesta toise
      Maailman menoa
      95
      1194
    Aihe