Moi ,olen 4 pienen lapsen äiti...

Menen joka viikko kolmesti kuntosalille kakaroiden kanssa koska silloin saan omaa aikaa kun muut katsovat kakaroitani ja saan laatuaikaa ilmaiseksi.Jokainen kakara on tehty eri ukolle ja saan jokaisesta elareita kelatukien lisäksi.
12164
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Joo, kyllä, olen sitä mieltä että kuntosalien henkilökunta voi myös vaihtaa vaippoja lapsille kuntosalin hintaan sisältymiseen.

Äänestä

Pinkit tiukat trikoot?

Äänestä

Kunnon pyramidi huijaus ukkoja kohtaan.

Äänestä

Et ole. Sinä olet persumies jolla ei ole naisista kokemusta.

1Äänestä
  • Ketjun aloitus on provo.

    Äänestä

Onko kuntosaleilla leikkihuoneita ? Valvottuja tiloja nimenomaan lapsille ? Jos ei, niin ei sinne viedä kakaroitakaan häiritsemään aikuisten treenejä ja juoksentelemaan jaloissa !

1Äänestä
  • Kyllä koko kuntosali on yksi suuri leikkihuone.

    1Äänestä

En minäkään mihinkään eläintarhaan mene treenaamaan !

Äänestä

jos tekee 44 lastaa niin saako paljon lapsilisiä eli elää pelkästään lapsilisillä?

Äänestä
  • Kysy joltakin säkitetyltä akalta.

    1Äänestä

pitäisi olla lapsivero eikä lapsilisä, koska lapsista on yhteiskunnalle enemmän kuluja kuin hyötyjä.

1Äänestä
  • Niin, noin ei ole asiaa mietitty 100 vuoteen.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Menen joka viikko kolmesti kuntosalille kakaroiden kanssa koska silloin saan omaa aikaa kun muut katsovat kakaroitani ja saan laatuaikaa ilmaiseksi.Jokainen kakara on tehty eri ukolle ja saan jokaisesta elareita kelatukien lisäksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu