Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

kuinka monella

niin kun katsot nettipornoa tuuppaa tulla kiima tipat ,vai pitäkö myäs tumputta?joskus on karanut liian aikaisin että harmittaa kun ei ollut tarkotus vielä laukaista
8163
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Kärsit siis ennenaikaisesta siemensyöksystä. Ei se normaalia ole jos jatkuvasti käy kuten Heinolan sedälle että spermat tulee heti kun seisoo tai ottaa vehkeestä kiinni. Sedän keksijalka on silloin epäkunnossa.

Mutta maltti on valttia ja harjoitus tekee mestarin. Itse ainakin pystyn pornon tai oikean naisen parissa herkuttelemaan halutessani vaikka 2 tuntia. Kiimatippaa tulee ja kuuluukin tulla jos kiihottuu mutta se lasti lähtee vasta kun annan sille luvan. Joskus nuorena 16-22 v joskus ei ollut vielä tarpeeksi kokemusta niin silloin joskus sai tyttö liemet lentämään liian äkkiä mutta siihenkin aikaan muutama kalja alle niin auttoi asiaa. Minkä ikäinen ap on?

Äänestä
  • no on kyllä kokemusta vähän kaikesta ,vielä toimi hyvin vaikka ikää 74 mutta välillä on mukava kiusotella mulkkua

    Äänestä

Idiootit kattoo pornoa sairasta paskaa ihmisarvoa alentavaa sontaa

Äänestä
  • Ja sä idiootti luet näitä innolla.

    1Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Ja sä idiootti luet näitä innolla.

    Idiootti veti herneet hähähää

    Äänestä

  • Siis kattelet itsekkin kun pystyt kertoo mielipiteesi. Tykkäät kumminkin.

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    Idiootti veti herneet hähähää

    Hähähää niinpä näytät tehneen. Mitäs vedit hähähää

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    Idiootti veti herneet hähähää

    No tukehdu niihin idiootti. Mitäs menit vetämään.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

niin kun katsot nettipornoa tuuppaa tulla kiima tipat ,vai pitäkö myäs tumputta?joskus on karanut liian aikaisin että harmittaa kun ei ollut tarkotus vielä laukaista

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu