Ketkä haukkuvat Suomea?

No erittäin katkerat ja rutiköyhät vasemmistolaiset, jotka eivät näe itsessään mitään syytä siihen, että elämä on pielessä.

Sitten on suomenvenäläisiä myös haukkumassa.
677
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Sehän on tietysti yhteiskunnan vika, että vasemmistolainen on epäonnistunut elämässään.

Äänestä

Minulla ei ole syytä haukkua Suomea, minulla menee ihan hyvin.

Äänestä

"Anot" ja muut äärioikeisto luuserit..

Äänestä
  • Meillä oikeistolaisilla menee hyvin, ei ole syytä valittaa, kuten sulla vassu.

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Meillä oikeistolaisilla menee hyvin, ei ole syytä valittaa, kuten sulla vassu.

    12-vuotiaan tasolla olevan höpötyksiä.

    Äänestä

Suomi on hyvä maa meille porvareille.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

No erittäin katkerat ja rutiköyhät vasemmistolaiset, jotka eivät näe itsessään mitään syytä siihen, että elämä on pielessä.

Sitten on suomenvenäläisiä myös haukkumassa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu