Ilves fanin nakkimuki riistäytyi plekseihin. Tilanteessa ei tarvittu videotarkistusta eikä mitään. 100% varmuudella nakkimuki riistäytyi Ilves fanin käsistä plekseihin.
Nakkimuki riistäytyi
9
171
Vastaukset
- Anonyymi00001
Mites toi oma elämä,
jos vaikka keskittyisit siihen,
samalla ponnella ja tarmolla,
kuin jääääääääkiekkoon,
voisi olla ettei niin paljon harmittaisi, tätä et muuten tajua.............- Anonyymi00002
Ääliö, pidä huoli ihan vaan omista asioistas. STN!
- Anonyymi00003
Anonyymi00002 kirjoitti:
Ääliö, pidä huoli ihan vaan omista asioistas. STN!
Mee nyt hyvä lapsi vähän peleihin,
ja muista tuijottaa jäääääääkiekkoa ,
siitä se onni ja autuus aukeaa........ - Anonyymi00004
Anonyymi00002 kirjoitti:
Ääliö, pidä huoli ihan vaan omista asioistas. STN!
Huomasitko ,
ettei jääkiekon pakkomielteinen seuraaminen ainoana harrastuksena,
ole johtanut kuin tuohon alamäkeen,
missä olet virran vietävänä,
omat asiasi ovat juuri sitä mitä on,
sori jos herätin unestasi todellisuuteen, reppanoiden harrastus.
Vai kuinka olet menestynyt , noin niinkuin omasta mielestäsi, lapsi?
- Anonyymi00005
1985 viimeksi ja taas jää haaveeksi , hyvää kannattaa odottaa , mutta ei hautaan asti 🤣
- Anonyymi00006
Ihme kehareita mansessa. Taida muita enää ollakkaan.
- Anonyymi00007
Kumipalan seuraaminen ei älykkyyttä nosta eikä kehitä.
- Anonyymi00009
Raharaharaharaha.
- Anonyymi00010
"Pidä huoli omista asioistasi", älä tee niin kuin minä teen ja neuvo muita.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2032790Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1652496Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061162- 64951
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait256904Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies107902Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20879Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka307874Lapsien pakko kasteesta on luovuttava.
Eikö olisi parempi siirtää kaste rituaali rippikouluun,kun 15v.tietävät jo itse haluaavatko tulla kastetuksi juutalais-k453778Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22748