Tanskantiellä myös kaatopaikka erään kiinteistön alueella, koska roskaajat aikovat siivota tämän kiinteistön alueen joka ei ole heidän omansa ?
Vastaukset 8
- Anonyymi00002
Kylläpä oli roskaaja nopeasti ilmiantamassa kommentin 😂
- Anonyymi00003
Sama ongelma on ollut joka paikassa missä ovat asustelleet.
- Anonyymi00004
No mistä tämä törkymöykky kauhalle on tullut?
- Anonyymi00005
Aloittaja voisi hankkia oman elämän
- Anonyymi00006
Anonyymi00005 kirjoitti:
Aloittaja voisi hankkia oman elämän
Nyt kuule törkymöykky vaan ottaa ja menee siivoamaan kiltisti.
- Anonyymi00008
Anonyymi00006 kirjoitti:
Nyt kuule törkymöykky vaan ottaa ja menee siivoamaan kiltisti.
Milloinkas sinä käyt siivoamassa ilkivaltasi jäljet kyseisessä osoitteessa? Mistä tiedät, että kyseessä on kaatopaikka? Siitäkö, kun useamman kerran päivässä käyt ajamassa kyseisen kiinteistön ohitse? Turha väittää ettei asia olisi näin. Useampi silmäpari ovat kiinnittäneet huomiota tähän touhuusi. Ja ellet itse ehdi, niin laitat muut asialle. Ymmärrätkö, että se on vainoamista.
- Anonyymi00007
Koko kauppatien alueen voisi muuttaa kaatopaikaksi niin. Härmäläisetkin kävisi siellä.kuin Kortesjärveläisetkin.
- Anonyymi00009
Romua ja roipetta minkä kerkiää.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän511001Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll17896Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl501802- 46737
- 42674
- 37619
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30596Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE166553Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37540Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan57518