Vaimo rohkeammaksi?

Anonyymi-ap

Vaimo pukeutuu joskus hiukan rohkeammin, mutta itse haluaisin tuota herkkua useammin ja rohkeammalla tavalla. Millä tavoin olette saaneet naisenne muuttumaan hiirulaisesta katseita kääntäväksi seksipommiksi?

46

931

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00001

      Koin syömä perunasäkki päälle ja kusen polttamat laamapöksyt uuuhh

      • Anonyymi00002

        Mutta millä tavoin sait naisesi pukeutumaan noin, että se kiihottaa sinua?


      • Anonyymi00003
        Anonyymi00002 kirjoitti:

        Mutta millä tavoin sait naisesi pukeutumaan noin, että se kiihottaa sinua?

        Voi vittu näitä idiootteja 🤣😅


      • Anonyymi00004
        Anonyymi00003 kirjoitti:

        Voi vittu näitä idiootteja 🤣😅

        Missäs te voi vittu idiootit nyt kokoonnutte.


      • Anonyymi00009
        Anonyymi00002 kirjoitti:

        Mutta millä tavoin sait naisesi pukeutumaan noin, että se kiihottaa sinua?

        Käskemällä. Määräämällä. Komentamalla.


      • Anonyymi00010
        Anonyymi00009 kirjoitti:

        Käskemällä. Määräämällä. Komentamalla.

        Unohtui, vaatimalla.


      • Anonyymi00011
        Anonyymi00003 kirjoitti:

        Voi vittu näitä idiootteja 🤣😅

        Taisi osua sarkasmi sinun omaan älykkyytesi ja teit itsestäsi juuri tuon mainitsemasi idiootin.

        Mutta kiitos hyvistä nauruista! 🤣


    • Anonyymi00005

      Samaa miettinny täällä. Miten rohkaista vaimoo vilauttelemaan ja esittelemään rohkeemmin paikkojaan

      • Anonyymi00007

        Ei sitä rämesikaa kestä katella 🤑🤢


      • Anonyymi00008
        Anonyymi00007 kirjoitti:

        Ei sitä rämesikaa kestä katella 🤑🤢

        Vaihda nyt ressukka vaippasi.


      • Anonyymi00012
        Anonyymi00008 kirjoitti:

        Vaihda nyt ressukka vaippasi.

        Tai vaihtaisi edes kasettia. Tuo on pahasti jumissa samassa kohdassa.


      • Anonyymi00013
        Anonyymi00007 kirjoitti:

        Ei sitä rämesikaa kestä katella 🤑🤢

        Sulla ei ollut kysymykseen mitään vastausta tai ehdotusta? Kerroit vain omasta vaimostasi spontaanisti? Kiitos osallistumisesta kuitenkin.


      • Anonyymi00014

        Kehumalla ja rohkaisemalla. Naisen on helpompi jättää esim pikkarit pois kun kehaiset hänen sheivaustaan tai kokoposliinia.
        Meillä vaimo on vilauttelija ja rohkea olemaan alasti.
        Jotkut hänen kavereistaankin on ruvennut olemaan pikkareita kun on tullut asiasta puhetta.


      • Anonyymi00015
        Anonyymi00007 kirjoitti:

        Ei sitä rämesikaa kestä katella 🤑🤢

        No ota ero muijastas jos noin ahdistaa.


    • Anonyymi00016

      Nuoret naiset tykkää paljastella, mm. uimarannoilla on paljon paljaspakaranaisia ja usein joitakin paljastisulinaisia. Yöbareissa on naisia niin lyhyessä minihameessa että alapakarat vilkkuvat paljaina, ja joillakin voi nähdä paljaat tisulit sheer-paidan läpi.

      Mutta parisuhteessa ollessaan naiset ovat varovaisia koska ajattelevat että miehensä saattaisi hikeentyä paljastelunsa takia. Siksi miehen on selvästi ilmaistava mitä naiseltaan haluaa, tämä onnistuu helposti kun sovitaan "leikki" jossa nainen tottelee miehen antamia eroottisen elämänalueen käskyjä.

    • Anonyymi00017

      Olen saanut vaimon olemaan ilman pikkuhousuja lähes aina. Hänellä on yllään max reiden puoleen väliin yltävä hame tai mekko myös talvella. Kesällä helma lyhenee reilusti. Kesällä hän käyttää vain korkokenkiä esim. kaupassa käydessäänk. Yläosa on nykyään hyvin antava ja hän ei pidä enää rintaliivejä lähes koskaan. Uskaltaa pukea pitsipaidan päälle, josta rinnat näkyy täysin läpi. Hän antaa pikkuhousuttoman pillun vilahtaa julkisilla paikoilla ja nykyöän ilman pyyntöä tai kehoitusta hän saattaa istua kahvilassa ja houkutella miesten katseita katsomaan posliinipillua. Sopivassa paikassa hän antaa ottaa rinnat esiin ja saan hyväillä niitä. Viimeisimpänä muutoksena hän uskaltaa antaa hieroa hänen pillua julkisella paikalla salaa.

      Mutta kuten sanoin. Nälkä kasvaa syödessä. Seuraava tavoite on saada hänen suostumaan siihen, että hän istuu julkisella paikalla sivummalla pillu paljaana ja levittelee omin käsin pillua minulle ja jopa tyydyttäisi itseään sormin. Tavoitteena myös saada hänen pelkässä trenssi takissa ja korkokengissä kauppaan, baariin ja jopa töihin. Ja sitten pikkuhiljaa trenssitakkia enemmän auki, jotta paljaat rinnat ja pillu pääsee vilahtamaan enemmän ja enemmän.

      Nälkä on kasvanut syödessä ja haluan syödä lisää ja paljon!

      • Anonyymi00018

        Kuulostaa täydelliseltä naiselta, mutta ymmärrän täysin tuon, että haluaa enemmän ja enemmän. Itse en ole läheskään noin pitkällä ja oletettavasti en edes noin pitkälle pääse nykyisen naisen kans. Pitemmällä aikavälillä nainen on jo muuttunut, mutta kun haluais kaiken tapahtuvan heti.


    • Anonyymi00019

      Toiset naiset eivät vaan halua olla seksikkäitä.

      Eksäni oli todella hyväkroppainen nainen. Helvetin hyvät treenatut sääret ja pakarat ja ihmeen isot ja kiinteät rinnat fitness lifestyle naiseksi. Siis lähes täydellinen vartalo monien mielestä.

      Silti hän peitti kroppansa salillla isoon huppariin tai t-paitaan ja löysiin collegehousuihin. Uimarannalle puki aina uimapuvun. Ei bikinit. Juhlissa tai yökerhoissa hänellä oli aina housut, paita ja matalat kengät.

      Paljasta pintaa tai muotoja hän ei halunnu näyttää kuin kotona. Olisi varmaan monen mustasukkaisen miehen unelma, mutta minua se suorastaan vitutti, koska hän peitteli omaa seksikkyyttä ja naisellisuutta aivan liikaa.

    • Anonyymi00020

      Meillä aloitin hyvin varovasti ja etenin hitaasti.
      Aluksi tuli hankittua joululahjaksi seksikäs yöpaita ja siihen pienet pöksyt. Sitten myös syntymäpäiviksi. Asioin aina Liivikeskuksessa Lahdessa ja pian pari myyjärouvaa oppi tuntemaan ja muistivat makuni.

      Vähitellen hekin melkeinpä johdattelivat minua hankkimaan ohuempia ja rohkeampia yöasuja ja niihin pöksyjä esitellen ne aina kunnolla.

      Sitten kerran myyjä ehdotti vaihtamaan välillä alusasuihin. Tuli ostettua sexyä rintsikkaa ja olemattomia pöksyjä ja bodyjä, joka kerta olemattomampaa ja ohuempaa. Metka juttu, mitä vähemmän kangasta, sitä isompi hinta.

      Eka kerralla vaimo vähän kohotteli kulmiaan, mutta vähitellen oppi jopa odottamaan mitä olen hankkinut.

      Sitten tuli hankittua seksikaupan asusteita, rohkeampaa ja rohkeampaa ja koska niitä oli hankittu, niin pikkuhiljaa vaimo alkoi niitä käyttää. Niin avorintsikoita, sukkanauhaliiviä, korsettia ja aukkopöksyjä.

      Siitä se lähti. Vaati vaan kärsivällisyyttä ja huomiota ja kehuja. Näin varsinainen estokimppu onkin herännyt kukoistukseen.
      Mekotkin ovat lyhentyneet ja ohentuneet.

      • Anonyymi00021

        Joku valtava kiihotus siinä on kun oma vaimon kroppa näkyy mekosta läpi ja kääntää päitä


      • Anonyymi00022
        Anonyymi00021 kirjoitti:

        Joku valtava kiihotus siinä on kun oma vaimon kroppa näkyy mekosta läpi ja kääntää päitä

        Kohottaahan se miehen mieltä, kun miehen kinkkua muut miehet kateellisena kuolaa. Jos olisi niin päin että miehen kinkkua muut miehet katsoo inholla, se ei kohota miehen mieltä.


      • Anonyymi00025

        Käyttääkö vaimosi asuja julkisesti, vai vain sänkyhommissa?


      • Anonyymi00026
        Anonyymi00025 kirjoitti:

        Käyttääkö vaimosi asuja julkisesti, vai vain sänkyhommissa?

        Julkisesti tietenkin. Kiima nousee julkisilla paikoilla moninkertaiseksi, kun vaimo uskaltaa pukeutua seksikkäästi.


    • Anonyymi00023

      Minä olen yrittänyt saada vaimoa pitämään avonaisempia paitoja. Ei onnistu. Ennen lapsia ja raskaus- sekä imetysaikoina piti. Tissivako näkyi kunnolla. Joskus parikymppisenä piti myös toppeja ilman liivejä. Nykyään ei.

      • Anonyymi00024

        Tämä on surullinen suunta monilla naisilla, kun ikää tulee.


      • Anonyymi00027
        Anonyymi00024 kirjoitti:

        Tämä on surullinen suunta monilla naisilla, kun ikää tulee.

        Kaikilla naisilla tämä suuntaus on. Naisilla, jota ovat kauniita, on ensin minihame aikakausi joka noin 35-30 vuoden iässä, jonka jälkeen sitten alkaakin shapewear (kutisteasu) aikakausi.


      • Anonyymi00028
        Anonyymi00027 kirjoitti:

        Kaikilla naisilla tämä suuntaus on. Naisilla, jota ovat kauniita, on ensin minihame aikakausi joka noin 35-30 vuoden iässä, jonka jälkeen sitten alkaakin shapewear (kutisteasu) aikakausi.

        Tuohon aiemmin kirjoitin omasta vaimosta. Hänen suuntaus on erittäin hyvä vaikka ikää on jo 40, mutta oma nälkä kasvaa syödessä. Haluan saada vaimoni paljaat rinnat ja pillun vilahtamaan lähes joka paikassa, vaikka erittäin kivasti hän on suostunut ja alkaa nykyään myös itse kiihottumaan tilanteissa. On herkullista tuntea vaimon litimärkä pillu sormilla, kun hän on ensin posliinipillun antanut näkyä julkisella paikalla.


      • Anonyymi00029
        Anonyymi00028 kirjoitti:

        Tuohon aiemmin kirjoitin omasta vaimosta. Hänen suuntaus on erittäin hyvä vaikka ikää on jo 40, mutta oma nälkä kasvaa syödessä. Haluan saada vaimoni paljaat rinnat ja pillun vilahtamaan lähes joka paikassa, vaikka erittäin kivasti hän on suostunut ja alkaa nykyään myös itse kiihottumaan tilanteissa. On herkullista tuntea vaimon litimärkä pillu sormilla, kun hän on ensin posliinipillun antanut näkyä julkisella paikalla.

        Aivan sama tilanne meillä. Aluksi sain olemaanilman liivejä ja pikkuhousuja, sen jälkeen selkeästi näyttämään pilluaan varovasti miehille.
        Nykyisin käydään nudisti rannoilla antamassa vanhemmille miehille silmän ruokaa.
        Nyt vaimo on ruvennut kyselemään jos ottaisin kuvia hänestä alastonkuvia ulkona kun ilmat lämpenee.
        Saa nähdä onnistuuko, mutta kiihoittavaa on kun vaimo on rietas.


      • Anonyymi00030
        Anonyymi00029 kirjoitti:

        Aivan sama tilanne meillä. Aluksi sain olemaanilman liivejä ja pikkuhousuja, sen jälkeen selkeästi näyttämään pilluaan varovasti miehille.
        Nykyisin käydään nudisti rannoilla antamassa vanhemmille miehille silmän ruokaa.
        Nyt vaimo on ruvennut kyselemään jos ottaisin kuvia hänestä alastonkuvia ulkona kun ilmat lämpenee.
        Saa nähdä onnistuuko, mutta kiihoittavaa on kun vaimo on rietas.

        Me olemmekin aiemminkin kanssasi tästä juteltu täällä. Meillä vaimo ei halua sitä huomiota kuin katseiden osalta ja riittävän kaukaa. Se on minulle myös ok. Ja etsimme sellaisia paikkoja, joissa ei yleensä odota näkevän alastomuutta tms.

        Mutta onhan se mahtava tunne, kun tietää että vaimo kiihottuu ja kostuu siitä, kun hänen paljas pillu huomataan. Hauska myös seurata miesten ilmeitä ja reaktioita, kun huomaavat yllättävissä paikoissa vaimon paljaan pillun ja saavat jonkun aikaa sitä ihastella.

        Mutta vielä kun saisin vaimon esittelemään märkää pilluaan levittäen ja hyväillen jopa laukeamiseen asti minulle kahvilassa, ravintolassa tai missä vain missä toiminta ei ole aivan kaikkien nähtävillä, mutta se riski on silti olemassa.


      • Anonyymi00033
        Anonyymi00030 kirjoitti:

        Me olemmekin aiemminkin kanssasi tästä juteltu täällä. Meillä vaimo ei halua sitä huomiota kuin katseiden osalta ja riittävän kaukaa. Se on minulle myös ok. Ja etsimme sellaisia paikkoja, joissa ei yleensä odota näkevän alastomuutta tms.

        Mutta onhan se mahtava tunne, kun tietää että vaimo kiihottuu ja kostuu siitä, kun hänen paljas pillu huomataan. Hauska myös seurata miesten ilmeitä ja reaktioita, kun huomaavat yllättävissä paikoissa vaimon paljaan pillun ja saavat jonkun aikaa sitä ihastella.

        Mutta vielä kun saisin vaimon esittelemään märkää pilluaan levittäen ja hyväillen jopa laukeamiseen asti minulle kahvilassa, ravintolassa tai missä vain missä toiminta ei ole aivan kaikkien nähtävillä, mutta se riski on silti olemassa.

        Joo varmasti ollaan näistä keskusteltu. Yö vuorossa ollen voin taas kommentoida.
        Itse sain vaimon pilluaan näyttämään aika helposti vahingossa eräällä etelän reissulla. Vaimolle tuli Hyvä fiilis siitä ja siksi me ollaan nyt nudisteja tai exhibitionesteja.
        Me ollaan sitä mieltä että mitä lähempää sen parempi on näkymä.
        Oon samaa mieltä avatusta pillusta, sen näyttäminen on makeeta.
        Meillä on sovittu että jos fiksu mies osuu kohdalle niin saan avata rouvan pillua mielellään että hän olisi lähellä.
        Kaksi kertaa tämä on onnistunut, ja aivan mieletön fiilis siitä jäi.
        Kannattaa kokeilla jos se molemmille on ok.
        Meillä seksi on aivan huippua näiden reissujen jälkeen ja siksi sitä jatketaan.


    • Anonyymi00031

      Paljasteleva ikänainen tai wanhusnainen tai minkä tahansa ikäinen rumapainoinen on kyllä äärimmäisen säälittävä näky.

      • Anonyymi00032

        Onhan ne. Mutta hyväkroppainen 40+ nainen, kun paljastelee naisellisen sofistikoituneesti, niin on sivustaseuraten kelvannut katseiden kohteeksi lähes kaikille nuorista miehistä vanhoihin herroihin. Moni nainen kokee sen kyllä ”säälittävänä” ja kateellisuus paistaa heidän kasvoiltaan.


    • Anonyymi00034

      Olisi kyllä makeeta saada oma vaimo myös tuollaiseksi. Vaikka ollaan myös yli 40 v niin seksi on hyvää. Vaimo hiukan yli painoinoinen mutta kaunis. Pitää itsestään huolta ja kauniit rinnat ja yleensä trimmattu alakerta. Lähdetään reilun kuukauden päästä Kreikkaan ja ajattelin ehdottaa nakurantaa kun kahdestaan lähdetään. Ja myös tuo vilauttelu ois hieno kokemus. Olen pari kertaa saanut jättämään pikkarit pois ja hän selkeästi siitä tykkää mutta suurin ongelma on että häpeilee nimenomaan pimppiään että onko se ruma ja kehtaako sen antaa näkyä.
      Kahden lapsen äidiksi todella kaunis pimpero vaimolla on, ihan huippu viiva.
      Ootteko ite miten saanut naisen rohkaistumaaan vilautteluun tai jopa nakurannalle ???

      • Anonyymi00035

        Vähitellen kehuen ja rohkaisten. Ensin tuli lyhyet hameet, jotka lyheni entisestään. Sen jälkeen pikkuhousuttomuus. Vähitellen kaula-aukot alkoi paljastamaan enemmän. Vilauttelu muille tuli seuraavaksi, kun vaimo todella huomasi kuinka mini häntä himoitsee. Vaimo myös alkoi kiihottumaan muiden katseista ja alkoi nauttimaan, jos sai miehen huomaamaan hänen paljaan pillun. Seuraavaksi tavoittelen, että vaimo ei pue trenssitakin alle mitään. Päälle vain trenssitakki ja korkokengät. Ensin takki on varmasti tiukasti kiinni, mutta pikku hiljaa takki alkaa aukeneen. Halu on että vaimon rinnat ja pillu näkyisi takin alta yhtäaikaa.


    • Anonyymi00036

      Onko nämä tarinat tottakaan? Noin rohkean naisen haluisin itselleni.

      • Anonyymi00037

        Mitään syytä näiden leikkien epäilyyn ei ole.

        Kaikki kinkkuni ovat paljastelleet koska olen niin "käskenyt/vaatinut", eli kinkkujen mielestä olen antanut selkeän "luvan/hyväksynnän" paljastelulle. Kyse ei ole naisten rohkeudesta paljastella, vaan siitä että eivät paljastele mikäli on pienikin vaara sille että mies siitä tuohtuisi. Silloin kun naisella vielä on mitä paljastella, he palavat halusta tehdä niin, nähdäkseen kuinka vahva heidän seksuaalinen vetovoimansa vielä on.

        Jokainen voi havaita näitä leikkejä harrastavia pariskuntia kaupungilla, etenkin kesäkuukausina ja yöbaareissa pitkin vuotta.


      • Anonyymi00038

        No kyllä on.
        Jos sulla on nainen niin kokeile ihmeessä. Se että nainen vähän tai paljon näyttää intiimi alueitaan muille tekee hyvää hänen itse tunnolleen. Näin ainaskin meillä.
        Ryhmä panot ja muut on sitten eri juttu. Meillä vaimo oli ahdas mielinen alussa mutta kun kehuin hänen vartaloaan niin sitten päädyttiin tuohon naku/ exhibition porukkaan.
        Me saadaan siitä mielettömästi molemmat mielihyvää ja uskon että muut saman henkiset jotka uskaltaa kokeilla saa myös.


      • Anonyymi00039

        Jos saat alun vaikeuden ylitettyä. Eli uskallat ottaa asian puheeksi naisesi kanssa ja hän edes pienesti suostuu kokeilemaan, niin siitä tiedät että vauhti kiihtyy.

        Oma vaimoni muutos alkoi hitaasti, mutta vauhti kiihtyi tosiaan, kun hän huomasi pitävän tietynlaisesta huomiosta. Nyt hän on sellainen tuhma ympäristön provosoija, että saan nauttia todella paljon hänen paljastelusta. Hän jopa kysyy, että mitä haluaisit nähdä, millä tavalla ja missä. Ja osaa eriträin hyvin lukea tilannetta kannattaako antaa sivullisille millaista näkymää, kuinka kauan, vaiko pitää leikki meidän välisenä.


      • Anonyymi00042
        Anonyymi00039 kirjoitti:

        Jos saat alun vaikeuden ylitettyä. Eli uskallat ottaa asian puheeksi naisesi kanssa ja hän edes pienesti suostuu kokeilemaan, niin siitä tiedät että vauhti kiihtyy.

        Oma vaimoni muutos alkoi hitaasti, mutta vauhti kiihtyi tosiaan, kun hän huomasi pitävän tietynlaisesta huomiosta. Nyt hän on sellainen tuhma ympäristön provosoija, että saan nauttia todella paljon hänen paljastelusta. Hän jopa kysyy, että mitä haluaisit nähdä, millä tavalla ja missä. Ja osaa eriträin hyvin lukea tilannetta kannattaako antaa sivullisille millaista näkymää, kuinka kauan, vaiko pitää leikki meidän välisenä.

        Vaimon muutos oli selkeä, mutta melko hidas. Lopulta kun hän pienessä humalassa uskaltautui antaa minun sormettaa häntä baarissa, niin sen jälkeen muutosvauhti nopeutui huomattavasti.

        Jälkeenpäin häntä nolotti, kun puhuimme tapahtuneesta. Hän kysyi, että ei kai sitä kukaan nähnyt. Sitä tuskin kukaan näki, että hänen alapää oli paljaana ja minun sormet olivat sisällä ja klitoriksella. Mutta varmuudella 4-5 henkilöä tajusi täysin mitä tapahtui. Lähin henkilö varmaan myös kuuli vaimoni huohotuksen ja vikinän, kun hän yritti pitää isommat äänet kurissa.

        Tuota keskustelua käydessä hyväilin vaimon kroppaa ympäriinsä ja huomasin että hänen pillu alkoi kostua ja oli lopulta aivan litimärkä. Hän myönsi että vaikka hieman nolottaa, niin kiihottaa huomattavasti enemmän .

        Tuon jälkeen tosiaan muutos alkoi tapahtumaan vauhdilla.


    • Anonyymi00040

      Otin tuon asian eilen vaimon kanssa saunassa puheeksi ja vaimo hiukan viini päissään naureskeli asialle.
      Mutta kun asiaa jatkettiin ja sain sheivata hänet kokonaan posliiniksi ja kehuin hänen pimppiään niin vaimo siitä alkoi lämpenemään. Mulla alkoi jo seisomaan ajatuksesta että vaimo olisi posliinina rannalla, vaimo tämän huomasi ja kyseli että kiihoittaako ajatuskin jo noin paljon.
      Esileikit olikin aika pitkät sen jälkeen ja vaimo oli myös ajatuksesta kiihoittunut ja sen kyllä puheista ja kosteudesta huomasi, vaimo sai pitkästä aikaan ihan mielettömän oagasmin. Takuu varmasti siis mennään nudisti rantaa kokeilemaan.

    • Anonyymi00041

      Me ollaan jo just eläkkeelle päästy nudisti pari ja voidaaan yhdessä suositella vilauttelua ja nudismia jos se molemmille on ok.
      Erityisesti naisen itsetunnolle se tekee hyvää. Siinä meillä on vuosikymmenien kokemus. Todellakin esim nudisti pareilla on seksi parempaa ja se kestää pidempään. Oli Saksalainen tutkimus vuosien takaa.
      Käydään vieläkin nudisti rannoilla ja vaimo vaikka ikää jo onkin on vielä hyvässä kunnossa ja kerää usein nuorempien miesten katseita mikä on ihan kiihoittavaa näilläkin vuosilla.
      Nykyisin oikeastaan kaikki on jo karvattomia rannoilla ja meidän mielestä se on ihan kiva lisä.
      Myös rohkeampaan suuntaan on menty lähi vuodet, sekin on parempi kivempi fiilis ja rennompi meininki kun naiset on oikeasti vapaampi pitämään esim jalkoja hiukan auki.

      • Anonyymi00043

        Joo nää nakurannat meiltä suomesta vaan puuttuu. Valitettavasti.


      • Anonyymi00046
        Anonyymi00043 kirjoitti:

        Joo nää nakurannat meiltä suomesta vaan puuttuu. Valitettavasti.

        Nimen omaan valitettavasti puuttuuu. Paras paikka missä me ollaan oltu on Hangon tulliniemi. Vaikka ei ole virallinen naku ranta niin ihan kivasti on silti porukkaa käynyt nakuilemassa.


      • Anonyymi00047
        Anonyymi00046 kirjoitti:

        Nimen omaan valitettavasti puuttuuu. Paras paikka missä me ollaan oltu on Hangon tulliniemi. Vaikka ei ole virallinen naku ranta niin ihan kivasti on silti porukkaa käynyt nakuilemassa.

        Rohkeasti vaimo vain kaupungin puistoon ottamaan aurinkoa alasti. Kokemustemme mukaan niin kauan kuin alasti aurinkoa ottava henkilö on hyväkroppainen kaunis nainen, niin kukaan ei puutu. Saat itse jopa hyväillä naista lähes estoitta. Mutta miehen kannattaa pitää vähintäänkin elin piilossa ulkoilmalta, ellei halua poliiseja paikalle.


    • Anonyymi00044

      Vaimo tuli äsken illan vietosta. Päällä oli todella lyhyt ja tiukka mekko. Kotiin tultua pikaisesti lasi vettä, huolellinen pillun pesu ja hampaiden pesu. Hyvää yötä ja ovi kiinni. On saattanut vilahtaa ja ehkä jotain sisään livahtaa.

      • Anonyymi00045

        Sinulta on nyt jäänyt se paras osuus näkemättä. Eli katsella itse kuinka vaimo vilauttelee. Vaimoani saa kyllä katsella pitkäänkin, mutta vaimo ei itse halua minkäänlaista kontaktia muihin miehiin. Hän nauttii vain ollessaan katseiden kohteena ja ollessaan tuhmasti provosoiva.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Silmienvääntelijä-persut pääsivät Japanissa sarjakuvaan

      Torille! https://www.hs.fi/kulttuuri/art-2000011943173.html
      Maailman menoa
      176
      4987
    2. Nato kaatamassa Petterin haaveileman Tunnin junan?

      Nato edellyttää pohjoisessa Jäämereltä Rovaniemelle saakka kapearaitesta suoraa rautatieväylää, joka maksaa paperirahaa,
      Maailman menoa
      18
      4366
    3. Donald Trump pääsi samalle listalle Sanna Marinin kanssa

      Eli vasemmistolaisen Time-median top 100 jännäihmisten listalle. https://time.com/collections/time100-next-2021/5937699
      Maailman menoa
      9
      3097
    4. Älkää vaan sairastuko syöpään Suomessa

      Tilaston mukaan Suomi, Slovakia ja Latvia lääkitsee aivan pohjamudissa syöpää. Sairastunutta hoidetaan edelleen vanhana
      Maailman menoa
      251
      2933
    5. Kyllä, maata ei halua puolustaa nimenomaan punavihreän puolen edustajat

      "Esimerkiksi maanpuolustushenki on keskimääräistä alempana naisten, arvoliberaalien, heikossa taloustilanteessa olevien
      Maailman menoa
      143
      2872
    6. Sä veit mun sydämen ihan totaalisesti

      Aivan totaalisesti..
      Ikävä
      52
      2501
    7. Oot se sinä

      Ihan varmasti oot, tuo olemus ei valehtele 😘💓🪅 🏡 ihana 😍🙏
      Ikävä
      27
      1919
    8. Ei siinä kauan

      Menisi jos olisimme kahden
      Ikävä
      22
      1737
    9. Vieläkö olet

      Rakastunut minuun? Minä sinuun
      Ikävä
      34
      1733
    10. Toivotko vielä kohtaamista

      Kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      65
      1699
    Aihe