Vanhanen vei Kaarinan Lepsämään

On Vanhasella otsaa. IL sanoo, että Vanhanen vei rakastajattarensa Lepsämään ja jopa hänen ja Merjan yhteiseen makuuhuoneeseen. Skandaali on melkoinen ja Vanhanen lisäsi sitä tuolla ala-arvoisella tiedotteella.
5255
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Pitää olla "Vanhanen vei Kaarinan lypsämään"

Äänestä

Kerro nyt ihmeessä Kaarinan nimi. Me muutkin tullaan lypsettäviksi!

Äänestä

Iltasanomissa väitetään "Kaarinan" Seiskassa sanoneen, että Vanhanen vei hänet kotiinsa.

Äänestä
  • Linki tai en usko.

    Äänestä

  • havaitaan, että kyseessä olikin pitkä hollantilaismies Mats Van Hanen, joka pyöräytti suomalaisnaisen pään pyörälle. Lypsämällä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


erojuristi kirjoitti:

On Vanhasella otsaa. IL sanoo, että Vanhanen vei rakastajattarensa Lepsämään ja jopa hänen ja Merjan yhteiseen makuuhuoneeseen. Skandaali on melkoinen ja Vanhanen lisäsi sitä tuolla ala-arvoisella tiedotteella.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu