Kokoomuksen äänestäminen

Luovutat päätösvallan ylikansallisille suuryrityksille ja päädyt kartellien kynittäväksi.
690
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Maailma muuttuu väkisin koska vanhat tavat ovat olleet vääriä. Kristilliset ja perussuomalaiset olkoon seuraavat 30v vallassa. Olisi jotain mihin luottaa. Ryhtiä ja oikeamielistä.

Äänestä

On sitouduttu ostamaan

Äänestä

Ylikansallisilta yrityksiltä aseita Ukrainalle. Vastineeksi ei ensin saada mitään, sitten haukut ja lopuksi rajaloukkauksia.

Äänestä
  • .

    Äänestä

Äänestän kypäräpääpapeja, kun riissalan luolissa on ydinase, joka viritetään täällä.

Äänestä

.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Luovutat päätösvallan ylikansallisille suuryrityksille ja päädyt kartellien kynittäväksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu