Aika erota perussuomalaisista!

Vai olenko jo myöhässä?
8150
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

ERoaminen on vaarallista.

Äänestä

Ihminen voi viisastua koska vain .

Äänestä

Viime hetket!

Äänestä

Kommari kuvittelee olevansa persu.

Äänestä
  • Niitä on perussuomalaisista lähteny!


    Monen monta.

    Äänestä

Aina kannattaa erota ja vaalipäivänä nukkua pitkään.

Äänestä
  • Ei tule antaa kokoomukselle extra ääntä.
    Siksi on tärkeää mennä ja äänestää!

    Äänestä

Näinkin joskus tyttöystävät on sanoneet. Pari viikkoa myöhässä, niin pulla on jo uunissa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Vai olenko jo myöhässä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu