Jumala haluaa että SDP voittaa

Jumala antaa SDP:n voittaa 🍓🍓🍓🍓🍓🍓
395
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

SDP.tä puuttuu muu visio kuin rahan jakaminen eikä rahaa voi jakaa ellei sitä ole.

Äänestä

Jumala rankaisee sinuakin

Äänestä

Kokoomus se jakelee rahoja yrityksille ja velkaannuttaa Suomea entisestään.Kokoomus ollut mukana hallituksissa ja mitä tuhoa saatu aikaan viimeisen 20 vuoden aikana??
Rikkaiden rahat on AINA peräisin muilta.He itse tai heidän sukulainen on jossakin vaiheessa sukunsa historiaa kusettanut muita ihmisiä.Suomessa ei rikastuta ilman kusettamista ja rikosten tekemistä ja ilman hyväveliverkostoitumista mafiamaisesti

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Jumala antaa SDP:n voittaa 🍓🍓🍓🍓🍓🍓

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu