Pikku-SOFIA paineessa A studiossa

Ilmoitan
Juuri nyt. 👀🤣

ei tiennyt. ahahaa haha
7148
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Huumehörhö ei osaa muuta kuin kopioida muiden viestejä ja vääristellä niitä.
Muuhun ei aivot riitä.

1Äänestä

Sofia: "jos minä olisin tämän maan pääministeri niin en leikkaus meidän koirajärjestöltä, yhyy..."

Toi muija ei käy täysillä

Äänestä

Pikku-Sofia uhkasi olla maan seuraava pääministeri.

Äänestä

Wille taas tosi hyvä.

1Äänestä

Tyhmän naisen kanssa on vaikea väitellä.

1Äänestä

Kaaoksen "enkeli" näytti taas kerran naurettavuutensa, eikä minkäänlaisia käytöstapoja

1Äänestä

Rydman ei kiihdy niinkuin monet sivistymättömät

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ilmoitan
Juuri nyt. 👀🤣

ei tiennyt. ahahaa haha

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu