Parasta kun on pari päivää edgettänyt välillä pornoa katsellen ja alkaa olla niin hulluna kiimasta, että saa jo tosissaan tehdä sen eteen töitä, ettei ole töissä kyrpä pystyssä epäsopivina hetkinä. Harrasteleeko täällä muut moista? Itsellä oli tarkoitus tänään vetästä mällit ruuan sekaan, silloin kun saa olla omineen, mutta taidan odotella kotiin kun muija ilmoitti, että enää ei tarvisi punaisiin ajella. Jotenkin parasta tällänen kiima, että voisi panna vaikka miesten kanssakin, vähempi kiimaisena sellanen ei innosta jostain syystä.
Räjähtämäisillään
Anonyymi-ap
291003
3Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 29
Vanhimmat
Spede niuvanniemen suljetulta tiedottaa buaahaa
Kiitos kun pidit tiedotustilaisuuden!
Buaahaa mitäs spede nyt tiedotat buaahaa.
Välillä kun tarpeeksi edgettää, niin on tahattomasti lauennut housuihin. Alkuun lähinnä ahistaa jos joku näkee märät housut, mutta hyvin pian sekin kiiman nostattajaksi kääntyy.
Ne hulluudet jäävät tekemättä, jos purkautuu riittävän usein.
Tuolla lailla saa kyllä hurjan kiiman päälle. Muistuu mieleen kerran kun yritin 2 viikkoa pidätellä ja tarkoitus oli 2 viikon täytyttyä roiskia kunnon lastit pornon parissa niin peijakas sentään sinä viimeisenä yönä näin unta että pääsin panemaan yhtä tajuttoman kuumaa pimua työpaikallani. Unessa se pyllisti satiinisten pikkareiden peittämän perseensä ja sanoi että " anna kyrpää mutta mulla ei oo ehkäisyä niin et sitten laske sisään" Siinä kohtaa kun unessa upotin kivikovan parruni takaapäin sisään tuohon pimuun, heräsin siihen kun kullini ruiski valtavalla paineella spermat ulos. Oli kuudelta aamulla kauhea sotku housuissa ja sängyssä sekä sangen vahva vitutus.
Voihan hemmetti, ärsytti varmasti, mutta kuulostaa tosi kiihottavalta
Pentele kun seisoo vaan ja boxeritkin jo märät kiimalimasta
Itse olen myös alkanut pidättelemään lastia kasseissa. Muutama useamman päivän / parin viikon jakso on takana, jonka jälkeen olen ampunut lastit itsekseni tai muijan avustamana. Tällä hetkellä on kolmas päivä menossa. Tykkään tästä olosta ja energiasta tosi paljon! Kulli on tosi herkkä, töissä ja vapaalla on kiva hierasta puolikovaa kalua joka herää samoin tein innokkaana. Muijan kanssa sekstaillaan tosi paljon, oon enemmän hänen iholla kun kosketus tuntuu hyvälle, tissit ja peppu saa kalun heräämään välittömästi. Pussaillaan normaalia enemmän. Yleinen fiilis ja aktiivisuus on paljon parempaa.
Oon huomannu, että mua ei kiinnosta laueta jos seksi tai runkkuhetki ei ole ns. laukeamisen arvoista. Joo kiima on ja pillu tai käsi tuntuu hyvälle, mutta en halua "tyhjentää omaa energiaa" vai nopean orkun takia. Ennemmin pidättäydyn ja kiihotan itteni äärimmilleen, joilloin orgasmi ja laukeeminen on tajunnanräjäyttävää! Tässä tapauksessa orkku tuntuu koko kropassa pitkän aikaa, kyrpä sykkii hullunlailla ja spermaa roiskuu ja valuu desitolkulla. Tollasen kokemuksen jälkeen voi taas muutaman päivän olla rauhakseen, antaa energioiden kerääntyä kroppaan ja kasseihin kunnes taas ollaan aistit herkillä ja kyrpä valmiina uusiin sessioihin :D
Tällänen just on parasta, että tulee oikeesti myös kunnon orkku. Itsellä vaan meinaa olla, että kun viimenään tyhjentää kassit muijan sisuksiin, niin alkaa vaan tekemään kahta kauheammin mieli, ja muija kun on aina valmista sorttia, niin toisinaan meinaa pitkittämiset olla vain haave :D
Tässä oma versio tuolta toisesta ketjusta.
Joka päivä edgetystä useasti päivässä ja yli 2 kuukautta laukaisematta. Voitte kuvitella miltä tuntuu nähdä hyväperseinen nainen tiukoissa farkuissa tai legginseissä.
Viides kerta alkaa edgetys tälle päivälle. Huhuhuh kyllä on vaikeaa. Kiljuu laukaisua ja kiimalimaa huilaa. Uskaltaako session jälkeen kauppaan? Pelokona, että näkee jonku herkkuperseen ja miten sitten käy...
Jatkoa...
Toinen edgetys tälle päivää. Kestää, kestää.... mutta niin vaikeaa, niin vaikeaa. Kyllä on herkillä. Edgetyksen jälkeen sitten kauppaan kokeilemaan tuuria, ettei satu herkkupersettä silmien eteen.
Ja...
Kauppareissusta tuli painajainen. Ehdin kerätä osan tavaroista koriin, kunnes huomasin kolme nuorta neitoa armeijan maastopuvuissa. Olivat ilmeisesti leirillä, kun oli ihan natsojakin kahdella.
Nopeasti katsaus perseisiin ja kaikki meni hyvin, kunnes hyllyjen välistä ilmestyi eteeni neljäs tyttösolttu kävelemään. Blondi, hiukset ponnarilla, mutta se perse! Mikä kapea uuma ja maastohousut niin tiukilla perseen kohdalta. Pyöreä palloperse täytti joka kohdan housuista, ja niin kireällä perseen kohdalta, ettei rypyn ryppyä.
Ostoskori jäi siihen paikkaan ja pakenin kaupasta pelkona laukeaminen. Jollain tavoin onnistuinkin, ettei lauennut, mutta jotain silti tuli koska pöksyissä kotona muutakin kuin kiimaliukastetta.
Nyt verkkokalvoilla tuo blondin perse maastohousuissa ja pakko edgettää!
Saa nähdä miten onnistuu... Vuotaa, vuotaa...
Kiimaista meininkiä, voi vain kuvitella kuinka ryntäsit kaupasta ulos!
Just paras ja oikea tyyli kiiman ja nautinnon maksimointiin on olla laukeamatta mutta silti kiusoitella ja härnätä hilkulle päiväkaudet.
En yhtään ymmärrä mitä hienoa on siinä kun jotkut tännekin kirjoittelevat äijät kehuu miten laukeavat joka päivä jopa kolmekin kertaa? Itsellä ainakaan ei samana päivänä tee pätkääkään mieli runkata enempää jos on ruiskinut lastin jo kertaalleen. Ainoastaan aito pillu kuuman pimun tarjoamana olisi poikkeus tässä asiassa, sellaista vetäisi ilmaiset uusinnatkin!
Juuri näin. Kiiman maksimointia runkkailla ja edgettää laukeamisen rajamailla päivittäin ja useastikin päivässä. Tämä meneillään oleva yli 2 kuukautta laukeamatta on kieltämättä järkyttävän kiduttavaa juuri sen vuoksi, että katse etsii jatkuvasti naisen herkkupersettä ja sitten kun sellainen eteen tulee, pelkona on tahaton laukeaminen kuten kauppareissulla meinasi käydä.
Yhä laukaisematta ja neljäs edgetys tälle päivää käynnissä. Yhä vaikeampaa hallita ettei räjähdä käsiin! Ja yhtään tyrmäävää farkku- tai legginsperseistä neitoa ei kestä silmien eteen! Mutta tekee kyllä niin taivaallisen hyvää tyydyttää ja pitää maksimaalista kiimaa yllä
Toinen edgetys alkaa tälle päivää. Yhä laukaisematta. Huhhuh mikä kihelmöinti vehkeessä ja vuotaa kiimalimaa. Ei kestä nähdä yhtään herkkuperseistä neitoa. Tulee housuihin
Kolme kuukautta ilman laukaisua.
Kyllä on neitojen legginsperseet näky, että tosissaan meinaa laueta housuihin
Edgetys käynnissä ja sitten kauppaan. Toivottavasti ei satu legginseissä neitoa silmien eteen
Pentele kun emäntä ”väkisin” laittoi eilen mällit liikenteeseen, nyt alotettava edgetys alusta
Otti suihin?
Kyllä
Täällä myös naiseni niin taivaallinen suihinottaja, että jos huomaa katseeni viipyvän naisten perseissä, asettuu polvilleen lutkamainen katse silmiin katsoen ja huulet törröllään ottaa suihin ja minkäpä siinä mies voi kun mälli lähtee liikkeelle tavalla että silmissä sumenee
Kauheessa kiimassa kiva olla töissä. Taidan vähän kattoa pornoa ja hieroa kalua. Kotiin kun pääsee niin sykkivää tarjoiltava vaimolle, mutta ei ole tarkoitus laueta. Muutama päivä koetettava pidättää paineta :)
Normi 5 päivän tauon jälkeen sperma on paksua jugurttia. Hyvä kun mahtuu tulemaan ulos.
8 päivän mällit pusseissa. Järkyttävä kiima. Hieron kalua boksereiden päältä, kulli sykkii ja valuttaa kiimalimaa. Tää tunne on vaa käsittämättömän upea. Haluun räjäyttää mällit ulos mutta samalla haluun että kiima ei loppuisi 😋
Tännään täytyy kylläräjäyttää mällit.En ole moneen päivään tehny sitä.Nytkin olsi kalu kovasti pystyssä mutta en voi nyt räjäyttää vikka mieli tekisi kovasti.
Minä haluaisin hampurilaisen jonka sisään toinen mies lauennut!