Käy yhtäkkiä herkän naisen kimppuun aivan himoissaan. Sitten on kuin mitään ei olisi tapahtunut.
https://www.is.fi/kotimaa/art-2000005603950.html
https://www.is.fi/kotimaa/art-2000005603950.html
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Onko kaveri joka puhui paskaa valtion lainojen koroista?
Sekin vielä. Ei ihme, että Leena Meri on nykyisin täysin päästään sekaisin Arhinmäen takia.
Leena on niin herkkä. Katsokaapa vaikka Leenan silmien lämmintä katsettakin. On se lämpimämpi kuin Mari Rantasen tai Riikka Purran. Vai onko?
Joku ilkeämielinen on sanonut, että jos katse voisi tappaa, noiden kolmen persueukon katse olisi tappanut jo monta oppositionkin edustajaa.
On ne ihmiset ilkeitä ja persut ei sentään köyhiltä leikkaa. Kyllä on köyhät epäkiitollisia.
Kunnon potku jalkojen väliin auttaa kummasti.
Mihin se auttaa? Leena Meren uhriutumiseenko? Lopettaisiko uhriutumisen, jos joku potkaisisi häntä jalkojen väliin?
Arhinmäen käden hipaisun ymmärtää, kun Leena Meren utareet on niin valtavat, että ne ylittää suuruudellaan jopa Leena Meren egon, mikä on kyllä aika massiivinen saavutus. Toisekseen Leena Meri kyllä työntää ne utareensa itse arveluttavan lähelle ja käy lopulta itse tuuppimaan ja leuhottamaan. Huomaakohan Leena Meri muuten tuolle videolle tallennetustta pätkästä ilmenevää seikkaa, kuinka hänen selittelyilleen ympärillä oleva porukka nauraa niiden valheellisuuden takia?