Persuissa ei ole lainkaan normaalin pituisia miehiä

Kaikki ovat ihme pygmejä, kitukasvuisia.

Se lienee vaikuttanut heikkolaatuiseen ajatteluunkin, koska älynlahjatkin jääneet kehittymättä?
151
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Persut säästävät maailman luonnonvaroja koska lyhyiden ihmisten vaatteisiin kuluu vähemmän kangasta.
Epätoivoinen selitys mutta totta kuitenkin.
Ai niin ja koska persut ovat rutiköyhiä niin vaatekulutkin ovat pienempiä, käyttävät samoja rytkyjä ja kenkiä jopa vuosikymmeniä. Persut ovat siis tahtomattaan vihreitä mutta persun hiilijalanjälki on pienempi kuin suihkukoneilla maailmalla ahkerasti matkailevalla vihreällä.

1Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kaikki ovat ihme pygmejä, kitukasvuisia.

Se lienee vaikuttanut heikkolaatuiseen ajatteluunkin, koska älynlahjatkin jääneet kehittymättä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu