1.derek boogaard(Louisiana icegatorsin yli parimetrinen kovaa taklaava laitahyökkääjä osoitti myös hyötyä omilleen ettei aina tarvinnu tapella ja silloin kun tappeli, oli voittamaton)
2.mike Sgroi(myös tämä melkein parimetrinen pelaaja ei komeile pistetilastoissa eikä muutenkaan kovin hyödyllinen pelaaja mut ainakin turvaa rauhan jäällä kun astelee jäälle , ei tarvi aina edes tapella koska moni pelkää häntä)
3.graham belak(cincinnati cyclonesin kovaa taklaava pakki on myös ns rauhanturvaaja että vastapuoli pelaa aina kiltimmin kun hän on askissa ja kauden aikana osoitti vahvuutta monissa tappeluissa mut suurimmat voitot puuttuu joten siksi ei ylempänä)
4.mike Varhaug(kaksmetrinen johnstone chiefsin hyökkääjä ei ole häävi pelillisesti mut aina tekee työntä poliisina ja aina vaikea vastustaja tappeluissa johtuen hurjasta voimatasostaan jonka turvin usein alkaa painimaan)
5.Ryan shmyr(varhaugin seurakaveri edustaa myös joukkonsa poliisivoimia ja hän myös vaikea pala monille koska tekniikan ja voiman yhdistelmä on iso haaste monille mut tapana käydä myös paljon vaatimattomia nahinoita joissa muutama isku ja jäähän kaatuminen)
6.Trevor gillies(loppukausi 6 peliä richmond renegadesissa eli kauden aikana oli omilleen niin haastava tapaus että eka seura möi hänet koska hänestä oli kai liikaa haittaa tyhmien jäähyjen seurauksesta mutta kun tappelee niin on aina vaarallinen )
7.trevor ETtinger(muutamat tappelut nosti profiilia paljon eli tämä talonkokoinen puolustaja loppukausi meni daytonin bomberseissa joissa 18 ottelussa riehui kun istui pukilla 126 minuuttia ja plusmiinuslukema kelvollinen -1 huonossa joukkueessa jossa hänen tilastot ei olleet kovin huonot muissakaan tilastoissa)
8.Craig bunel(kauden aikana paljon sai pelejä alleen ja tappeluita vaihtelevin tuloksin mut yleensä tekee aina hyvää työtä mut ratkaiseva tyrmäysisku ja isot voitot puuttuu)
9.brent henley(306 jäähyminsaa jos osais välillä rauhoittua, olisi hyödyllisempi omilleen ja tappeluistakin suurin osa itseään heikompia vastaan joten siksi ei ole ylempänä mut on sen verran vaarallinen iskuvoimaltaan että muutama tyrmäysvoitto mut jos osaisi paremmin iskutekniikan, olisi vielä kovempi ja pelaajana saa moitteita siitä ettei ole kovin kova pelaaja koska ei vastaa aina teoistaan kuulemma )
10.jason shmyr(augusta Lynxin kovaa taklaava poliisi on pelottava tapaus kun saa tilaa mutta useimmiten hänen puutteellinen tappelutekniikka&taktiikka johtaa siihen että vastustaja eliminoi hänet mutta jos saa tilaa niin...pelaajana ei teknisesti vakuuta mutta pelaa simppelisti ja välttää virheet eikä aina saa peliaikaa niin paljoa koska ei ole vain niin hyvä)
ECHL top 10 tappelijat 2002-2003
Anonyymi-ap
0
<50
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2011571
Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies
Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?58981Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän140954- 85902
- 61866
Martinan tarve valehdella.
Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t265754Tumman vihreä mercedes
Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,10750Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla
Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä339694Miksi tällainen pelottaa ja aiheuttaa joillakin ärtymystä?
"Sitoudun ystävien ja kollegoiden kanssa puuttumaan seksistisiin vitseihin ja vähättelyyn. Sanon ääneen, kun jokin ei ol74686Olisitko oikeasti valmis rikkomaan
Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk58684