Suomeen houkutellaan amerikasta

osaajia terveysinnovaation voimilla....Suomessa kuitenkin kuollaan syöpiin useammin kuin muissa maissa....miten meni omasta mielestä tuo innovatiivisuus?
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ja taasen PalstaPerseilijä valehtelee, Suomi ei edes mahdu Top Ten listalle maailmasssa!!!
1. China
2. United States
3. India
4. Japan
5. Russia
6. Brazil
7. Germany
8. Indonesia
9. France
10. United Kingdom

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

osaajia terveysinnovaation voimilla....Suomessa kuitenkin kuollaan syöpiin useammin kuin muissa maissa....miten meni omasta mielestä tuo innovatiivisuus?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu