Aivan sama

...mutta mitä väliä sillä on.. mä rakastan enkä muutakaan voi.
5340
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

ole onnellinen kun rakastat niin mäkin haluisin :)

Äänestä

eihän sille mitään mahda jos rakastaa, tunteet kun ei niin vaan sammu. Tiedän tunteen.

Äänestä

myös...

Äänestä
  • Kyllä tää täyttä hulluutta on, mutta minkä teet...
    Täällä vaan itket...

    Äänestä

Minä rakastan sinua, mutta ei silläkään taida olla väliä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mä kirjoitti:

...mutta mitä väliä sillä on.. mä rakastan enkä muutakaan voi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu