Kyllä vain täytyy myöntää

Että Sofia Virta on kaunis nainen. Sille ei voi mitään, vaikka mistä kulmasta katsoo ja asiaa kääntää. Ei siinä välttämättä saata pikku nipotukset haitata sittenkään, vaikka tyyppivikaa on. Ottaisin kyllä itselleni emännäksi. 😍
18162
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

On se. Vappu menee tumputellessa.

Äänestä
  • Ehkä. Tai sitten voisi kokeilla onnea kosia, kun Sofia on vapaa nainen tällä hetkellä.

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Ehkä. Tai sitten voisi kokeilla onnea kosia, kun Sofia on vapaa nainen tällä hetkellä.

    Taitaa olla jossain Turussa?

    Ei pysty kykeneen sinne.

    Äänestä

Persujen hapannaamoihin verratessa melkein kuka tahansa on kaunis. Persujen naisministerit rivissä ovat kuin lauma muumioita joiden suupielet on venytetty reunoistaan alaspäin roikkumaan.

Äänestä
  • Saati Skeletor Sanna Marin, joka jätti lapsensa
    Lisään edelliseeni

    Äänestä

On se komia ... ja pitkä ylväs runko.

Äänestä
  • Ja muuta ei,…. Olekaab

    Äänestä

😍Myytäis metsää

Äänestä
  • Tuskin on aukolla vielä muuta kuin horsmia ja korvasieniä.

    Äänestä

Hyvin yleinen piirre kauniilla naisilla, että heidän on annettu ymmärtää koko elämänsä olevansa prinsessa. Kyllähän tuota tietty jokainen terve mies panisi mielellään, muttei vaimomatskua.

Äänestä

Metsänmyyntiä hapannaamoihin verratessa melkein kuka tahansa on kaunis ei ole edes kaunis suustaan

1Äänestä

Ihan tuli lapsuuden kouluruoka mieleen, tuon naamasta. Maanantai

1Äänestä

Milloinka viimeksi kävit silmälääkärissä tai edes optikolla ?

Äänestä

Voittaa taatusti kaulin kädessä olevan Justiina Puupään. Pirttihirmu kylläkin.

Äänestä

Siinä vielä ehtisi puikottaa sieltä jälkikasvua kellä alfa ukolla saumaa

Äänestä

En ihmettelisi jos SV oma aloitus ja nauraa mitä ne kirjoittelee. Jungner M joskus sanoi tekevänsä että keksii juttuja itsestään väitteitä ja lukee nauraen ketjuja.

Äänestä

Mikset ap käynyt
Specsavers? 🤓
😁

Äänestä

Paavo Lipponen on komea mies, mutta en usko hänen olevan geneettinen savolainen, koska puhuu kuin hämäläinen.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Että Sofia Virta on kaunis nainen. Sille ei voi mitään, vaikka mistä kulmasta katsoo ja asiaa kääntää. Ei siinä välttämättä saata pikku nipotukset haitata sittenkään, vaikka tyyppivikaa on. Ottaisin kyllä itselleni emännäksi. 😍

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu