VIHATA! SUURIN OSA RAUHANMIES! MEKKA EI TÄRKEÄ! TYÖ, PERHE JA RAHA TÄRKEÄ! EI TARIVTSE VIHATA! TAMMELANTORI ISO PIZZA, PALJON KEBAB! SUOSITTELEN! YSTÄVÄLLISTÄ JA NOPEA!
MIKSI
KAIKKI
6464
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
suomenkieltä!!
ennen kuin alat neuvoa muita. Suomen kieli ei ole yhdyssana vaan sanaliitto. Kaikki kielten nimet kirjoitetaan pienellä ja erikseen.
olet oikea Muhammettilainen niin voisin taputtaa kikkaroitasi hauskasta jutusta, annoit minulle hyvät naurut! Helvetin Mudnose..
Laitatteko minkä verran karvoja pizzan ja kebabin sekaan ?
RIKOSTA TEISTÄ, POLIISI SAA KUULLA!!! MIKSI VIHATA RAUHANMIES! SIKSI ETTÄ MUSLIMI! KAIKKI OLLA HULLUJA JA PELOTTAA MINUA TAHALLEEN!
Noi kaksi on jotain pentuja 10 ikäsii jotka jaksaa jauhaa samaa bullshittii, tai joku kuka ei vielä ole aikustunu tarpeeksi, selkään ne saa äitiltään jos se kuulee.