Pakko kehaista vähän Anttia, Team Paha

Tuohan oli se natsiporukan nimi missä Antti vaikutti tai kenties vaikuttaa vieläkin. Eikö tuo ole varsin osuva nimi natsikokoonpanolle? Natsithan on pahoja, siis osuva nimi! Ehkäpä jopa Antin keksimä?
8146
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

En tiedä mutta sen tiedän että minkä nuorena oppii, sen vanhana taitaa?

Äänestä
  • Näin se tässäkin asiassa menee.

    Äänestä

Team SS olis myös ollu osuva.

Äänestä
  • Tai team Totenkopf

    Äänestä

Antti valitsee demujeenginsä kaltaistaan sakkia. Kissanpolttajat tervetulleita.

Äänestä
  • Se kumpuaa tuo käsittämätön asia juuri minkä nuorena oppii, vanhana soveltaa.

    Äänestä

  • Ja kiusaajiahan demarit ovat kaikki, kuten olemme havainneet.

    Äänestä

  • Anonyymi00007 kirjoitti:

    Ja kiusaajiahan demarit ovat kaikki, kuten olemme havainneet.

    Lisäksi ahdistelijoita.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tuohan oli se natsiporukan nimi missä Antti vaikutti tai kenties vaikuttaa vieläkin. Eikö tuo ole varsin osuva nimi natsikokoonpanolle? Natsithan on pahoja, siis osuva nimi! Ehkäpä jopa Antin keksimä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu