Tyttöjen hakkaajapersu, en iske tyttöjä, vaan puran kaunaani heihin!
Olen ylpeä
7
74
Vastaukset
Tyypillinen vassari yrittää sarkasmia feikkaamalla persua. Tiedoksesi, ettei sun äIysi riitä siihen. Sun älysi riittää juuri ja juuri rasvaamaan peräaukkosi oman ideologiasi penetraatiota varten.
☝️😆- Anonyymi00001UUSI
Mikset aloittaja kirjoita omalla nimelläsi?
- Anonyymi00002UUSI
Wille osaa antaa arvoa tyttökauneudelle ja jumaloi niitä, ei koskaan pieksäisi pientä pimpsalooraansa!
- Anonyymi00003UUSI
Persuhomot ei siedä niiltä miehiä vieviä tyttöjä.
- Anonyymi00004UUSI
Toivottavasti joku poliisi tai joku muu näkee nuo typerän rasistiset vassarin kirjoitukset joita on tullut jo vuosien ajan joka päivä. Tekee tutkinta pyynnön tuosta sairaasta tyypistä.
- Anonyymi00005UUSI
hyvänern hetyyua kui njoku Poppe jo dentään jos vasaralla isker yyyöjä päähän, en suosittaisi...
Vasaralla lyö päähän.. työnjohtajaakin jos ärsytthhä hän... - Anonyymi00006UUSI
Ei se noin mene. Kukaan aatteeton poika ei ota tyttöystäväkseen aattensa sokaisemaa tyttöä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomessa on meneillään boomereiden kosto
1990-luvun lamassa osumaa saaneet sukupolvet toivovat sen jälkeen syntyneille sukupolville kärsimystä porvareita äänestä1313225IPCC romahtaa
Mitenkäs tässä nyt näin kävi? Ilmastohourimoinnin tukijalka myöntää, ettei mitään ilmastokatastrofia olekaan. Eikös tääl652290Petteri Orpon kommentti persujen väkivaltaan?
Hiirenhiljaa taas on, kun Tampereella persulahkon ääriosasto pahoinpiteli kantasuomalaisen tytön. Missä on pääministeri1592199Toiko Helen laivalastillisen vieraslajeja Suomeen?
Loviisan satamaan tuotiin laivalastillinen pähkinänkuoria Norsunluurannikolta Loviisan satamaan kiinnittyi vapun al641980- 1471504
Pelolla pakottaminen
Kristinusko on tuovinaan valoa ja toivoa, mutta ensin pitää olla pimeyttä ja toivottomutta jotta joku valoa ja toivoa ha6241026- 100946
- 107911
- 57843
- 56759