Nainen on kyllä miehelle katiska

Levittää verkot levälleen ja houkuttelee tisseillä vielä. Mutta mies jää siihen katiskaan.

Vai olikohan minulla vain huono tuuri?
264
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Naiset houkuttelee keimailullaan ja lupaavat kymmenen kaunista.
Totuus on aivan jotain muuta!

Avioliitossa totuus selviää, kun nainen vaatii ja vaatii kaikkea mahdoliista.
Nainen myös vertailee omaa miestään muihin miehiin.

Äänestä

Joo. Ja suu kuin merran nielu juu!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Levittää verkot levälleen ja houkuttelee tisseillä vielä. Mutta mies jää siihen katiskaan.

Vai olikohan minulla vain huono tuuri?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu