Nimittäin namuja naisia. On vain isoperäisiä matamia. Ja vielä kulkevat verkkareissa.
Vastaukset 8
- Anonyymi00002
En ole koskaan nähnyt tiistellä kun sinisilmäisiä.
- Anonyymi00003
Likkojen perseet levenee kun kierretään grilliä isin traktorilla,ennen kuljettiin pyörillä tai kävellen.
- Anonyymi00007
Levenee ne miutenkin.
Tuollaisella pyöritysliikeellä, perä on kuin SEITSEMÄNLEIVÄN uuni.
Hyvä on osua, ohi ei voi mennä😂🤣😅
- Anonyymi00004
Ei oo tytöillä enää semmoista uumaa kuin ennen oli.
- Anonyymi00005
Pois muuttavat kun peräkammarin poijaat ei ennää kelepaa
- Anonyymi00006
ovat vapaan kasvatuksen saaneita äidin kullanmuruja joillekka ollahan pienestä lapsesta saakka syötetty pilttiä jugurttia nami-namia jäätelöitä karkkia pizzaa ja muuta,liikunta ja ulkoleikit jääneet vähälle ,tietokoneen,playstation pelien ja kännykän vieressä kasvetaan juoden energia juomia ja muita limuja,,vähän sipsiä joukkoon ja kilot kasvaa.kuljetetaan harrastuksesta toiseen autolla ei saada liikuntaa enää eikä pystytä pitämään kropasta huolta normaalilla tavalla sairastumatta.
- Anonyymi00008
Vapaa kasvatus??
Ainahan teinit pukeutuu kuinka tahtoo.
Naiset vaan yrittää olla miesmäisiä Lapualla niknkun se olisi joku tavoite. Tai pukeutuu kuin aikuisteinit. - Anonyymi00009
Anonyymi00008 kirjoitti:
Vapaa kasvatus??
Ainahan teinit pukeutuu kuinka tahtoo.
Naiset vaan yrittää olla miesmäisiä Lapualla niknkun se olisi joku tavoite. Tai pukeutuu kuin aikuisteinit.vapaa kasvatus on sitä että vanhemmat eivät luo rajoja ja toimivat lasten ehdoilla.tämä näkyy mm. 80-luvun lopussa ja 90-luvun alun syntyneillä lapsilla jotka ovat nyt itse vanhempia,eivät osaa luoda sääntöjä eikä kuria.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1271289
- 881212
- 78656
Taiteiden yö
Kuhmon taiteiden yössä tapahtui. Tsat satss saaatts... Ja Sammon takoja... Tsat satss saaatts...9608- 21576
- 47533
- 44495
- 19485
Nainen, onko se nalle hehkuttelija poistunut keskuudestamme?
Ei ole näkynyt, joten onkohan. R.I.P :/115479- 41462