Mummonryöstäjät

edelleen pdätettyinä. Toivottavasti ovat vielä pitkään. Poissa silmistä poissa mielistä !!!
6430
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Giljotiiniin joutaisivat mokomat vanhusten kunnioittajat!

1Äänestä

Kenenkäs poikia ovat ?

1Äänestä
  • Ne kekkä sen äitinsäkin puukotti eli peltokosket

    Äänestä

Ei ainakaan Daltonin veljeksiä mutta melekeen.....

Äänestä

Maaseudulla asuvat nämä aikapojat usein äiteen kanssa,halpa fiksu tapa ei tarvitse silloin naistakaan.

Äänestä
  • Äiti lypsää siinä kuin lehmätkin.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

edelleen pdätettyinä. Toivottavasti ovat vielä pitkään. Poissa silmistä poissa mielistä !!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu