Hei tää on kyl nyt jo liikaa !!

Jep. Googlatkaapas tämä lause : Terveydenhoitomaksuihin iso korotus jopa 90%
6108
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Siis ylitörkeätä ! miten se saksikäsijuudas edes kehtaa..?

Äänestä
  • Uli uli, mulle kaikki nyt heti ja muiden maksamana.

    Äänestä

Purra: Mitä väliä, koskee vain kööyhiin.

Äänestä

Missä tahansa länsimaisessa demokratiassa hallitus ilmoittaisi erostaan...

Äänestä
  • ...jos eroaisi.

    Zmutta miksi eroaisi? Siksikö kun ,jotain odeologiavammaista mitättömyyttä viduttaa kuin pientä oravaa?

    😂😂😂

    Äänestä

ei mene lääkäriin , siellä pistetään saattohoitoon ja tapetaan lääkkeillä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Jep. Googlatkaapas tämä lause : Terveydenhoitomaksuihin iso korotus jopa 90%

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu