Trump yllätti jälleen

6108
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Rankkaa tekstia Ukrainan apinoista.
Ukrainan Rustem Umerov on täysin kyvytö neuvottelija! USA puskista kommentoitu että Ukrainakanssa neuvottelut on paskanjauhantaa!

Äänestä

Trump on päällikkö.

Äänestä
  • KYLLÄ

    Äänestä

Trump julisit tulitauon venäjän voitonpäivän ajaksi, nyt ukrainalla on kädet sidottu!

Äänestä

Trump on Kuningas!

Äänestä

Trump tunnusti, ettei hänellä ole varaa jalkapallon MM-kisojen lippuihin. Ehkä Elon Muskilla on varaa, hän on sentään 100 kertaa rikkaampi kuin Trump😂

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mitä mitä mitä
https://www.youtube.com/watch?v=38kB1y3tMfA

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu