Voi Linda, Linda minkä teit

https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/56bdfc80-f263-4533-9f56-0c9f397e35a0

Saa mälöjään tosissaan jännätä päästäänkö lsuantain finaaliin edes....

Voittajasuosikki, haistakaa nyt omat kukkanne. Hyvä jos 10 joukossa on, eikä se oöe edes huono.

Nyt kaikki homot ja muut erityiset, kailki raajat pustuyn ja jännittämään nähdäänkö Suomi lauantain viisuissa vielä.
572
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Hirmuinen tragedia tämä strategia. Ei tule sen enempää ääniä persuilta kuin muiltakaan hihhuIeiIta. Me on hävitty tää peli. Tulkaa jo maitojunalla kotiin. Ylen viisujuontajahan jo tuli.

Suomalaiset eivät osaa mitään. Toivottavasti Venäjä tulee ja valloittaa. Olemme täysiä paskoja. Antaudutaan, pyllyt paljaaksi.

Jollainhan iltapäiväroskien pitää saada klikkauksia. Yleisradiot sentään yhteiskunnan hallussa...

Äänestä
  • Maikkarin näkyvyyski loppu ennen hockey Skoda-cuppia sopivasti.

    Äänestä

Gallupit povaa voittoa, kuten Demareillekin seuraavissa vaaleissa.

En oikeen usko kumpaankaan.

Suomessa Linda et Pete voikin pärjätä, mutta että koko Euroopassa. Onko se vitsi tämä gallup? Paljonko virhemarginaali. Näiden mukaan Suomen olis pitänyt voittaa vähintään joka toinen vuosi.

Katotaan nyt viisut ja ens keväänä vaalit, ni sitte ollaan viisaampia.

Äänestä

Seuraavien vaalien jälkeen Riikka Purrasta tehdään Suomen uusi pääministeri, ja siitä alkaa Suomen kukoistaminen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/56bdfc80-f263-4533-9f56-0c9f397e35a0

Saa mälöjään tosissaan jännätä päästäänkö lsuantain finaaliin edes....

Voittajasuosikki, haistakaa nyt omat kukkanne. Hyvä jos 10 joukossa on, eikä se oöe edes huono.

Nyt kaikki homot ja muut erityiset, kailki raajat pustuyn ja jännittämään nähdäänkö Suomi lauantain viisuissa vielä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu