Tucker Carlson

Dynamiittihaastattelu netissä. Zelenskyin entinen viestinvastaava paljastaa totuuden entisestä esimiehestään.
13153
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Facebook

Äänestä

Miks ei linkki esim.?

Äänestä

Vähän kuin kenialaiset, jotka "höynäytettiin" sotimaan venäjän armeijassa tai sodan alussa venäläiset varusmiehet kertoivat että he eivät tienneet menevänsä ukrainaan.

Äänestä

Tästä tuli mieleen, kun Toteemi Blogi pyysi AI:tä arvioimaan amerikkalaisten puhuvien päiden ÄÖ:itä ja vertailuksi joidenkin suomalaisten Ajattelijoiden.
https://toteemi.blogspot.com/2026/05/pistin-google-ain-listaamaan-amerikan.html

Ja sitten hän pyysi huvikseen, AI:tä antamaan arvio myös hänen omasta äöstä siis ihan lopuksi; ja hänen IQ ikkuna sattui täsmälleen samaan alueeseen kuin missä Tucker Carlsoni ja Asmongoldin äö oli ennustettu.

Amerikasta ei löytynyt yhtään ajattelijaa, jonka AIÄÖ arvio olisi alle 100 mutta, Suomesta löytyi yksi.

Äänestä

Kyllä, täyttä dynamiittiä johon suomimedia ei koske kepilläkään.

Äänestä

wow

jostain syystä olin odottanut tätä.
Enkä mitään parempaa.

Äijä on rosvo, puhaltaja.

Äänestä
  • Huijaa aina tuossa WoW
    Pellssä

    1Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Huijaa aina tuossa WoW
    Pellssä

    Haaksirikko käytössä tai trainer

    Äänestä

  • Anonyymi00009 kirjoitti:

    Haaksirikko käytössä tai trainer

    Kuvittele saastasin, rikollisin luola
    Moskovassa tai Pietarissa.

    zele ja sen sota ei ole mitään sen parempaa.

    Äänestä

Nämä Tuckerin haastattelut petkutusta. Sekin "putinin" haastattelu täysin heh.. ei mies kyllä putinille näytä ja elehtii kummallisesti ja puhuu.
On niitä vara putteja mitä laitetaan vähempi arvoisiin tilanteisiin tms.

Äänestä

Ei tuom haastatteluja tarvitse kun ennestään jo kaikki tiedossa veroparatiisi pandora vuodot ja kokan nenään vetelyt..

Äänestä

Miksi Sanna ravaa Ukrainassa?

NYT unohtakaa, se ”naisministerin”
säälittävät … mahdolliset sympatiamotiivit.

Äänestä

Miksi Ukrainan
MASSIIVINEN KORRUPTIO
vaietaan ja piilotetaan?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Dynamiittihaastattelu netissä. Zelenskyin entinen viestinvastaava paljastaa totuuden entisestä esimiehestään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu