Kosulan suurin tubettaja Ari

Koska tulee lupaamasi paljastus perutaan kanavan tilaus jos ei tule niitä sähköposteja julkisuutuuteen mitä lupasit kun 70 täyttyy .
5202
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Uotellaan,uotellaan ja naatittaan,ei laakasta vielä.

Äänestä
  • Mahtavaa nyt on otetta oikea mies saa nyt nauttia fanien suosiosta.

    1Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Mahtavaa nyt on otetta oikea mies saa nyt nauttia fanien suosiosta.

    Kyllä vain t.forest finn

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Kyllä vain t.forest finn

    😂😂😂🤣🤣👆

    1Äänestä

Riippurinta pirre turha enää kehua väkäleukaa hän on kakkonen .

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Koska tulee lupaamasi paljastus perutaan kanavan tilaus jos ei tule niitä sähköposteja julkisuutuuteen mitä lupasit kun 70 täyttyy .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu