kierot pirulaiset

Miksi persuja sanotaan että he ovat antisemitistejä on väärin heidän puolue ohjelmansa sanotaan olevan kristillinen hehän ovat juutalaisten perseenuolijoita jos ketkä tämä on sitä hämäystä mitä koko nyky Suomi on.
156
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kristityt ovat maailman sivu vainonneet juutalaisia!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Miksi persuja sanotaan että he ovat antisemitistejä on väärin heidän puolue ohjelmansa sanotaan olevan kristillinen hehän ovat juutalaisten perseenuolijoita jos ketkä tämä on sitä hämäystä mitä koko nyky Suomi on.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu