Välillä ei voi mitenkään pakottaa lopetusta Google play kaupan sovelluksessa. Välillä taas voi. Google syöttää satelliittien kautta usein suuria muutoksia älylaitteiden toimintoihin ja käyttäytymiseen.
Tällainen terrorijärjestö mitä Google on, olisi saanut jäädä perustamatta niin olisi maailma aika paljon parempi paikka koko maapallon ihmisille. Ja aika sairas määrä miljoonia ihmisiä ei olisi ollu rikosten uhrina tälle häirintää suorittavalle rikollisjärjestölle.
Google terrorisoi ihmisten elämää ympäri maailmaa
6
136
Vastaukset
- Anonyymi00001
Meidät on pakotettu digin käyttäjiksi mutta kaikki eivät ymmärrä mitä sillä voi tehdä tai edes kuinka käyttää sitä siten, että selviää arkiasioista sen avulla.
- Anonyymi00002
Kuunnelkaapa Geoffrey Griderin (NTEB) viimeviikkoinen puhe datakeskuksista. Jos ette vielä ole herännyt siihen, mitä pedon systeemi tarkoittaa, tuosta se selviää.
- Anonyymi00003
Tehkää rikosilmoituksia jatkuvasti näistä Googlesta, Metasta ja muista sairaista rikollisjärjestöistä. Saa Suomen poliisiorganisaatio enemmän töitä samalla, eikä jää aikaa poliiseillakaan tehdä yhtä paljon rikoksia kuin normaalisti, jos on pari miljoonaa rikosilmoitusta järjestelmissä.
- Anonyymi00004
Tämä yritys on jo nyt tuhonnu koko maailmaa todella tehokkaasti. Toivottavasti joskus myös saa ottaa vastuun kaikista rikoksista Metan ja Microsoftin tavoin.
- Anonyymi00005
Olis tietty maailmalla ollu mahollistaa lopettaa tällanen rikollinen mafia joskus...
- Anonyymi00006
Googlelle on annettu kauan aikaa sitten liikaa valtaa ja mahdollisuuksia rakentaa suurta mafiatoimintaa. Ehkä sekin päivä vielä joskus tulevaisuudessa tulee, että jokainen ihminen maailmassa ymmärtää että on ollut päivittäin rikosten kohteena, kun on käyttänyt edes älypuhelinta mitenkään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1921358
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän138903- 85852
Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies
Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?52761- 51758
Martinan tarve valehdella.
Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t253637Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla
Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä318612Tumman vihreä mercedes
Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,7595Olisitko oikeasti valmis rikkomaan
Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk55589- 53584