Tytti saisi maksaa Uniper-sotkut!

SDP:n Uniper puhallus taas esillä Saksassa! Suomessa ei ketään vastuuseen? 💰💰💰

https://www.youtube.com/watch?v=V2s3FG9oUz0

Sen siitä saa kun päästää demarit touhuamaan - siitä kärsivät kaikki! 😭
277
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tytti vietävä vankilaan, jos ei suostu maksamaan.

1Äänestä

TYYTTII SAANNAA SUU VAAHDOSSA VAADITAAN 13 miljardin päomitusta, mikä olisi lauennut valtion syliin. Sylitanssit Sannan ja Olavin kanssa kanssa tuli halvemmiksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

SDP:n Uniper puhallus taas esillä Saksassa! Suomessa ei ketään vastuuseen? 💰💰💰

https://www.youtube.com/watch?v=V2s3FG9oUz0

Sen siitä saa kun päästää demarit touhuamaan - siitä kärsivät kaikki! 😭

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu