Hallituksen säästöistä jotain

Perheneuvolat lopetetaan
5212
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Viimeksi yli 40 % jätti kunta ja aluevaaleissa äänestämättä, onko se paljon vai vähän

Äänestä
  • Ei tuo ole Pyhäjärvellä kovin paljon

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Ei tuo ole Pyhäjärvellä kovin paljon

    Meillähän loppuu perheetkin, vain lestadiolaiset kukkii, nekin Pohjanmaalla

    Äänestä

Kiitos Riikka💖💖 T:takarivi

Äänestä
  • Raamattu pitää valehtelua yksiselitteisesti vakavana syntinä.Ei takarivi ole kirjoittanut vaan Kepu/Vasuri..Siis valhe!!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Perheneuvolat lopetetaan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu