Ja koska näin tekivät, heillä on ikuinen helvetti osanaan.
Sotkin heidän suunnitelmansa niin, että heillä ei ole muuta vaihtoehtoa kuin tehdä rikoksensa julkisesti kaikkien katsellessa ja toivoa, että ihmiset olisivat yhtä tyhmiä kuin esim. monet täällä palstalla.
Vain siten he saavat tehtyä hirmutekonsa kaikkien nähden.
Ihmisen on oltava vain sen verran sokea idiootti, että uskoo miehien synnyttävän, niin vaaraa ei ole.
Sellaiseen uppoaa kaikki muukin vedätys.
:/
Nainen, he tekivät kaiken tahallaan
8
161
Vastaukset
- Anonyymi00001UUSI
Älä nyt, tässä kun aikaa on kulunut, niin alkaa tuo kuulostaa ihan mahdolliselta että miehet voi synnyttää. Se nimittäin selittäisi joitain juttuja.
Koska miehillä ei ole vaginaa, synnytys väkisinkin tapahtuu sitten anuksen kautta. Ja päätellen siitä miten perseestä ihmiset ovat tässä ajassa, niin se voisi selittää asian, että miehet ovat alkaneet synnyttämään valtavissa määrin. - Anonyymi00002UUSI
- Anonyymi00003UUSI
Pahantekijät ovat sillä tavalla heikkoja, etteivät he edes tajua, että heille voi käydä todella pahasti viimeistään elämän jälkeen. Uskon luojan analysoivan heitä niin, että he reputtivat perusinhimillisyyden tason, ja todennäköisesti luoja tiputtaa heidät aika alas, todennäköisesti ei edes ihmiseksi, ehkä joksikin elämeksi ja se ei ole rangaisus, tarkoitus on vain kehittää henkistä puolta, koska jos ihmiselle on rikollinen mieli ja ajatuksenjuoksu, hänelle ei voi missään nimessä antaa seuraavassa elämässä vastuuta vaan on aloitettava "alusta". Koska tämän elämän tarkoitus ei ole tehdä ainakaan toisille pahaa.
- Anonyymi00004UUSI
MINÄ NÄIN UNESSA JOYAIN ERNHLANTILAISIAQ JOTAIN UPSEERIYUYYÖJÄ JOGTAIN HAH
koska ei ollä pyttyttyömä kuin pertti... voi olla jotain aineita armeijan näillä ihmiaillä... - Anonyymi00005UUSI
Niinkö teit? Vedätit siis tarkoituksella?
- Anonyymi00006UUSI
Mene sinne hoitoon.
:/ - Anonyymi00007UUSI
Anonyymi00006 kirjoitti:
Mene sinne hoitoon.
:/Voi sua kun mä en sellaista tarvitse, kuten hyvin tiedät.
Toisekseen turhaan poistatit aloituksen, taas.
Ai niin jännä sillein että aina alkaa toi sama asenne mua kohtaan kun tulee eteen jotain mitä sä olet mahdollisesti tehnyt väärin ja perusteetta.
Yritin siihen aiempaan vastata vielä että olis ehkäpä jo aiheellista vihdoin puhua totta asioista.
Sekä myös että mikäli olet jotakin huoli-ilmoituksia tehnyt niin ei ne ainakaan ole auttanut mitenkään. Päinvastoin.
Eikä sellaisia ole kyllä kirjattu minnekään ylös. - Anonyymi00008UUSI
Anonyymi00007 kirjoitti:
Voi sua kun mä en sellaista tarvitse, kuten hyvin tiedät.
Toisekseen turhaan poistatit aloituksen, taas.
Ai niin jännä sillein että aina alkaa toi sama asenne mua kohtaan kun tulee eteen jotain mitä sä olet mahdollisesti tehnyt väärin ja perusteetta.
Yritin siihen aiempaan vastata vielä että olis ehkäpä jo aiheellista vihdoin puhua totta asioista.
Sekä myös että mikäli olet jotakin huoli-ilmoituksia tehnyt niin ei ne ainakaan ole auttanut mitenkään. Päinvastoin.
Eikä sellaisia ole kyllä kirjattu minnekään ylös.Onko aloitus sulle? Ei ole.
Hoitoon jos niin luulet.
Enkä ole poistanut yhtäkään aloitustani, ne poistaa joku muu.
Hoitoon jos niin luulet.
Mun huoli-ilmoitukset on ollut avoimia täällä palstalla.
:/
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Muovikassikartelli
Kauppaketjut ovat yhdessä sopineet muovikassin yksikköhinnaksi 59 senttiä. Milloin viranomaiset puuttuvat tähän kartell482328Hallintooikeus..
"Asemakaavapäätös pysyy voimassa.Poikkeamista ja rakentamista koskevat luvat hylättiin" kertoo Pyhäjärven Sanomat netti.1471903Aidon persun tunnistaa Marinin palvonnasta
Oli kyse sitten Halla-ahosta tai Putinista. Ensimmäisenä aidolle persulle tulee mieleen Marin.581865- 321485
Olen rakastunut
varattuun joka ei eroa. Miten tunteista eroon? Tämä ei ole tavanomaista. On elämäni suuri rakkaus.1081484Teit yllättävän siirron
Olet tähän saakka ollut tietyllä tapaa varovainen. Voi kai sanoa, että olemme kunnioittaneet toistemme rajoja. Tiedän,551171Jos se joskus oli molemminpuolista
niin hyvin me molemmat onnistuttiin pitämään toinen epätietoisena.831105- 691096
Kaipaatko nainen
Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd103881Laita nyt se viesti
Tiedän että haluat tavata. Kirjoitat, pyyhit, kirjoitat... Lähetä se viesti 😗54877