Ovatko muuten demarit aina olleet muslimeita ?

Vai ovatko he vain jossain vaiheessa saaneet herätyksen ja kääntyneet Islamiin?
3105
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

On ne ainakin islamia kannattaneet niin pitkään kuin jaksan muistaa.

Äänestä

Uskonveljiä haalivat lisää Suomeen äänestäjiksi.

Äänestä

Mielenkiintoista kyllä miten tiettyjen puolueen edustajat ovat jotain muuta kuin suomalaisia. Näillähän ei ole mitään käsitystä suomalaisten elämästä ja ongelmista, ei tietoa edes perus historiasta tässä maassa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Vai ovatko he vain jossain vaiheessa saaneet herätyksen ja kääntyneet Islamiin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu