Tuppeensahattu nuorisosäätiö .

Miten menee hillotolpilla, onko kaikki hyvin.
6158
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Nam herkullinen hillotolppa.

Äänestä

Hillotolpat ovat demokratian kannalta välttämättömiä, niillä on tarpeettomen huono maine.

Äänestä

Kohta on kaalit puitu ja lähtee uusi tukihakemus, sitten on taas hillotolpat ja siltarummut kunnossa!

Äänestä

Hillotolpat olennainen osa demokratiaa, ainakin näiden vanhojen valtapuolueiden mielestä tai ainakin kepardin mielestä.

Äänestä

Kuka sen tuppeen sahasi, se tässä ihmetyttää.

Äänestä

Mutta hillotolpat kuitenkin säilyivät , nimet saattoivat muuttua ja sehän loppujen lopuksi on pääasia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Miten menee hillotolpilla, onko kaikki hyvin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu