TORILLA TAVATAAN

No niin kansalaiset on taas se ilta vuodesta kun tavataan torilla,kun LEIJONAT ottaa kultaa ,sovitaan että noin 24 reikä reikä ,otan GRAPPA pullon mukaan
2241
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei tott, voita.🤔

Äänestä

Yksin sain olla torilla ,olisi pitänyt olla ÄMPÄREITÄ jaossa niin kyllä olisi kuhinaa,ei voi mitään ensivuonna täytyy ottaa ÄMPÄRIEN jako tapahtumaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

No niin kansalaiset on taas se ilta vuodesta kun tavataan torilla,kun LEIJONAT ottaa kultaa ,sovitaan että noin 24 reikä reikä ,otan GRAPPA pullon mukaan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu