Onko se tuommoinen normaalia kai se on ?

Tytär menee treffien jälkeen vanhempien luo keittiössä
ja äiti kyselee miten meni?
Mönkään.

Sitten päivittelevät siinä vanhemmat ettei se tytär vieläkään
saanut kullia?
160
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Et oo vielä ite antanut sille sitä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tytär menee treffien jälkeen vanhempien luo keittiössä
ja äiti kyselee miten meni?
Mönkään.

Sitten päivittelevät siinä vanhemmat ettei se tytär vieläkään
saanut kullia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu