Miten saada kaksoisleuka ja naamasta läskiä pois? Auttaako hieronta tai tietyt liikkeet? olen kuullut että nämä kiihdyttäisivät aineenvaihduntaa alueella.
Kaksoisleuka?
Miten??
4431
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
siihen tietyt liikkeet auttaa :=)))
Ja myös hieronta. Mutta minun monituplahymyleukoihin ei auta sitten niin mikään :=)))))
Pudota painoasi. Jos sulla on kaksoisleuka ja olet alipainoinen, et taida voida tehdä mitään tai ehkä kauneusleikkaus voisi auttaa.
Normaalipainoinen ja vielä murkkuiässä joten voipi olla että muutenkin rasva kyseisellä alueella vähenee iän myötä, olen kuullut että monilla kasvojenpyöreys on vähentynyt huomattavasti lapsuus/murrosiän jälkeen/aikana jos sitä on ollut.
No voisihan tuota hierontaakin kokeilla, pudottaa muutaman kilon ja antaa iän rauhassa karttua ja katsella muutoksia.
Se on helppoa:Pusertelet vaan sitä naamaläskiä sinne leuan alle päin,näin korjaantuu myös toinen onkelmasi!
Totta puhuen,eipä taida olla muuta konstia kuin turvautua kirurggin veitseen.