Tuttava pariskunnan Rouva, olisko noin 40 v. hoikka ja mun mielestä kaunis nainen, pyysi minua jäämään mökilleen yöksi maalausurakan päätyttyä. Olin silloin 16 v. ja alkoi sataa, joten kevarilla olisin kastunut kotimatkalla.
Mies kysyi saunassa minulta onko minulla tyttöystävää ? Kun vastasin kieltävästi. Jatkokysymys oli olenko koskaan saanut naista ? Kun ravistin päätäni, mies ehdotti suoraan omaa vaimoaan "pantavaksi".
Sitten hän huusi vaimolleen, että mee laittautumaan, täältä tulee kohta kaksi miestä tositoimiin. Vaimo sanoi jotakin, mitä en kuullut. Mies kuitenkin iski silmää ja nyökkäsi.
Saunassa ja uimassa käytiin ja sitten mentiin olkkariin. Naista ei näkynyt, mutta makuuhuoneesta kuului ääniä. Hetken kuluttu ovi avautui ja sieltä ilmestyi tuo uskomattoman seksikkäästi pukeutunut nainen.
Mies kysyi, että haluutko panna mun vaimoa ? Ja kun en osannut vastata, mies nykäisi puuheliinan päältäni ja minulla seisoi... komeasti. Haluaa poika, hän sanoi, katso vaikka. Nainen tuli, ja otti minua kädestä ja ohjasi makuuhuoneen sängylle.
Mies katseli ovelta, miten juttu edistyisi. Ja eihän se editynyt, minua jännitti kauheasti. Olin aivan kankea, siis kaikki. paitsi se. Mies sanoi, että suljen oven ja menen pois, niin saatte olla rauhassa kahdestaan.
Ei siitä touhusta mitään tullut, ei seisonut kunnolla ja niin sanotusti poikuus meni poikittain. En osannut laittaa kalua naisen sisään, tai siis eihän se velttona menekkään. Kondomikin haittasi suoritusta.
Sitten mies tuli huoneeseen ja otti minua kalusta kiinni, tempaisi kondomin pois, ja veti esinahkaani edestakaisin. Olen 100 % hetero, mutta muutama edestakainen runkkausliike mieheltä sai paisuvaislihakseni turpoamaan.
Vaimo oli kontallaan sängyllä sukkiin ja korkkareihin pukeutuneena. Mies ohjasi kaluni oikeaa paikkaa kohden ja raotti samalla toisella kävellä vaimon häpyhuulia.
Pyyhkäisi pari kertaa ylös alas kalulla ja laittoi sen juuri oikean paikkaa ja sanoi työnnä tuonne.
Neljännellä yrittämällä penikseni lupsahti naisen sisään. Ja nyt sitten työntelet edestakaisin, mies ohjeisti. Kondomi, minä sanoin. Mies sanoi ei sitä tarvita, anna mennä vaan. Ja kuin taikasanoista, laukesin sisälle heti.
Vaimo katseli sen näköisenä, että tässäkö se nyt sitten oli. Ei ollut, mies pani tosi kovalla tempolla ja nainen voihkaisi. Näin se käy, sanoi mies ja jatkoi... kaksi miestä on aina kaksi miestä. Vaimo lisäsi, että mies ja varamies.
Jäin yöksi ja nukuin samassa sängyssä parin kanssa. Joku tarttui kyrpääni ja imi sitä. Vaimo oli kiivennyt viereeni ja hivuttautui päälleni ohjaten heppini juuri oikeaan paikkaan. Mies kuorsasi toisella puolella sänkyä. Ei hän herää, nukkuu aina kuin tukki, vaimo vakuutti. Tule vain, kun siltä tuntuu, hän lisäsi. Ja minä laukesin naisen sisään.
Aamukahveella mies kysyi, miltä nyt tuntuu ? Vaimo hymyili viehkeästi.
Parin opissa
Anonyymi-ap
1
513
Vastaukset
- Anonyymi00001
Tuo parin kanssa seksileikkien harrastaminen vaatii hiukan rohkeampaa mieltä nuorelta mieheltä. Mutta on se kyllä hianoo, kun uskaltaa. Voi, voi kun minäkin joskus 70 luvulla vierailin koko kesäloman ajan tuollaisen 36 vuotiaan parin ( M+N ) luona. Sai panna niin paljon kuin ikinä halusi ja jaksoi. Laskea sisään ja silleen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1121226
Sinkkumiehet hukkaavat tärkeän ässän hihastaan kun
...eivät suostu kavereiksi naisten kanssa. Mikä voi olla heillä syynä? Hyväksyvät vain naisen, joka suorastaan anelee sa1201101- 138993
- 96812
"Kaikkien miesten asia" - kampanja on alkanut
Miehillä on naisiin kohdistuvan väkivallan lopettamisessa merkittävä rooli. Ei riitä, ettei itse tee väkivaltaa. Miesten306787Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait82694Lautakunta käsittelee Iisalmen kulttuuri- ja vapaa-aikajohtajan virkasuhteen purkua koeajalla:
Lautakunta käsittelee Iisalmen kulttuuri- ja vapaa-aikajohtajan virkasuhteen purkua koeajalla: "Aina valinta ei mene nap54626Kun kohtaatte rakkauden, tarttukaa siihen
Toimisinko jälkiviisaana toisin? Varmasti. Vaikka silloin kuvittelin tekeväni, niin kuin on oikein. Mahdollisimman siist49609Lienee aika luopua siitä kaikesta
mitä meillä ikinä olikaan. Hassua, koska juuri mitään ei ole edes ollutkaan. En vaan jaksa tätä mahdotonta juttua enää j64592- 75514