Tupaskanhaju

Taloyhtiön tupakkapaikka sijoitettu parvekkeeni lähelle. White trash tupakoi siinä jatkuvasti. Mikä neuvoksi?
6109
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Asut siis white trash-kolhoosissa?

Äänestä

Muutto pois.

1Äänestä

Kannattaa opiskella ja tehdä työtä, niin ei tarvitse asua roskaväen kolhoosissa.

1Äänestä

Paskasakki tosiaan riesoina monissa taloyhtiöissä.

1Äänestä

Joo, ei ne muuta osaakkaan kun röökata ja juoda kaljaa.

1Äänestä

"Taloyhtiön tupakkapaikka sijoitettu parvekkeeni lähelle. White trash tupakoi siinä jatkuvasti. Mikä neuvoksi?"

Muuta mamutaloon, jolloin tupakkapaikalla on tupakoimassa parempi kulttuuri.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Taloyhtiön tupakkapaikka sijoitettu parvekkeeni lähelle. White trash tupakoi siinä jatkuvasti. Mikä neuvoksi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu