https://www.is.fi/kotimaa/art-2000012056336.html
Hoito on kunnolla pataan, kusta tekijöiden päälle ja karkotus koko perheelle. Ja kas kummaa, ei enää ongelmaa. Mikä tässä on vaikea ymmärtää...
Ns poikajoukko
7
71
Vastaukset
- Anonyymi00001UUSI
Tämäkin taas Espoossa, espoolaislasten tekemisiä ja ilkivaltaa espoolaisissa taloyhtiöissä.
Onneksi tällä kerralla häiriköinti kohdistuu "espoolaisiin"- Anonyymi00003UUSI
Olisko häiriköijät ihan vaan perssuja?
- Anonyymi00002UUSI
Ai poliisi ei voi muka puuttua, hetkinen..
- Anonyymi00004UUSI
Eikö niiden alaovi ole lukossa niin muut kuin asukkaat eivät pääse rappuun?
- Anonyymi00005UUSI
"– Pojat sanoivat, etteivät ole koskaan käyneet rapussamme. Kun he lähtivät kauemmas, yksi lapsista laski housunsa ja huusi vaimolleni, että ’fuck my ass’, Subbiah kertoi Helsingin Sanomille."
Rikkautta rikkautta vaan, pitää suvaita erilaisesta kulttuurista Suomeen saapuneita :) - Anonyymi00006UUSI
Sakinhivutus pennuille pohjalaiseen tapaan,oppivat tavoille.
- Anonyymi00007UUSI
MIkä Mattia, ja Juhania oikein vaivaa?
Vai ovatko ulkomaan kultamunia, työvoimavajeen paikkaajia?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1492149
- 1211455
Atte Harjanne usuttaa eläkeläisvihaan
Karmeeta kuultavaa aamun uutislähetyksessä, kun Atte Harjanne, tunnettu eläkeläisvihaaja, suitsii sukupolvien välistä v3351248Postimerkki kirjeeseen ja kortiin maksaa jo 3 euroa!
https://yle.fi/a/74-20229241 Kyllä tämä on järjetön hinta, Posti tuhoaa itsensä tällä hinnalla, täytyyhän Postin "Herro1401190Keitä oli kunnanjohtajan erottajat?
Kouluja ei ole varaa ylläpitää mutta johtajasopimukseen palaa 100000 euroa ja uuden johtajan hakuprosessi maksaa kymmeni651165IS: Väitöstutkimus - Pyöräilybuumi oli pelkkä kupla!
Pyöräilybuumista paljastui karu totuus Väitöstutkimuksen mukaan suuri suomalainen pyöräilyrenessanssi olikin vain pelkk31161- 1411149
- 491099
Mene perheinesi arkkiin - kasteelle !
Juutalaiset oli hyvin lapsirakkaita, mitään ehkäisyä ei käytetty. Perheissä oli paljon lapsia. Viiden koko perheen kast470967Milloin bikineistä
Tuli juhla tai esiintymis asu? Pikkasen harkintaa vois käyttää. Bikinit kuuluvat uimarannalle. No, mitä maailman tähdet98965