Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Intiimialueen hieronta

Moikka, kyselen sellaista, että jos haluan tarjota intiimialueen hierontaa, onko jotain paikkoja jossa palvelua voisi mainostaa? Ja kuinka paljon tällaisesta voi pyytää?
3224
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Eli sinäkin rahan perässä vain. Seksi halut on eri asia. Hyväksikäytät toisten tarpeita.

Äänestä
  • Taitaa olla tämäkin huumeveloissa

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Taitaa olla tämäkin huumeveloissa

    Jaahaas taas tuo tämä on huumeveloissa.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Moikka, kyselen sellaista, että jos haluan tarjota intiimialueen hierontaa, onko jotain paikkoja jossa palvelua voisi mainostaa? Ja kuinka paljon tällaisesta voi pyytää?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu