Suomi herätkää...

Anonyymi-ap

Suomalaisia on MAAILMASSA 5 000 000.
Juutalaisia 15 000 000. He taistelevat olemassa olostaan. Ja täällä me annetaan kaiken sorron meitä kohtaan tapahtua.

12

157

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00001

      JudeSiat ovat lastentappajia jotka pitää lähettää loputtoman pitkälle aavikkovaellukselle lopullisesti!!! Ovat tehneet kaiken natsien opein, tuhoamalla kaikki vanhuksista vauvoihin, ainoastaan kaasukammiot enää puuttuvat,,,

      • Anonyymi00008

        Haiset pahalle tosi pahalle.


    • Anonyymi00003

      Musupaskoja on miljardi. Eikä mikään sota saa niitä vähenemään vaikka laittavat pentunsa aseiden alle. Vainoavat vaivaista pientä Israelin kansaa. Suomessakin liikaa noita musupaskoja.

      • Anonyymi00009

        Tilastot ja levinneisyysKristinusko: Suurin uskontokunta (noin 2,4 miljardia). Jakautuu pääasiassa katolilaisiin, protestantteihin ja ortodokseihin. Kristityt muodostavat väestön enemmistön erityisesti Pohjois- ja Etelä-Amerikassa, Euroopassa sekä Saharan eteläpuolisessa Afrikassa.Islam: Maailman toiseksi suurin ja nopeimmin kasvava uskonto (noin 2 miljardia). Jakautuu pääsuuntauksiin, joita ovat sunnit (valtaosa) ja shiialaiset. Islam on enemmistöuskonto Pohjois-Afrikassa, Lähi-idässä sekä laajoilla alueilla Aasiassa, erityisesti Indonesiassa, joka on maailman suurin muslimimaa.


    • Anonyymi00004

      Kaikkia "vähemmistöjä" on tuplasti enemmän kuin suomalaisia(uiguuritkin kiinassa noin 11 miljoonaa). Silti kukaan ei välitä jos suomalaiset häviävät vaikka olemme geneettisestikin ainutlaatuinen kansa. Suomalaisten(suomen heimolaisten, emme ole samaa geneeristä sumppua) pitää alkaa vaatimaan oikeuksiaan ja tuoda itseään esiin.

    • Anonyymi00005

      Miten ihminen uskaltaa nousta Jumalaa vastaan ?
      Israel on maana Jumalan valittu maa joka nousee Israelia vastaan nouset
      Jumalaa vastaan .
      sinä pieni ihminen et ole mitään muutakuin tuulen henkäys .

      • Anonyymi00006

        Suomalaiset on luonut suomalaisten Jumala suomalaisille tehtyyn maailmaan. Näin on ollut jokaisella kansalla omissa maissaan kun he ovat alkaneet kehitellä omia tarinoitaan olemassaolostaan. Olemme sen lisäksi sekoitus kahta ihmislajia: neandertalilaista ja nykyihmistä.


    • Anonyymi00007

      Vartiotorni kaatuu.

    • Anonyymi00010

      Suomenheimolaiset häviää maapallolta tällä menolla.

      • Anonyymi00011

        Hyvä niin.


    • Anonyymi00012

      Israelin juutalaisista 93% kannattaa Gazan sotaa. Paskasakkia.

    • Anonyymi00013

      juutalaiset on kaiken pahan alku miksi niitä olisi muuten vihattu halki vuosisatojen

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Missä tapasit kaivattusi

      ensimmäisen kerran?
      Ikävä
      78
      1032
    2. Jani Wickholm on kuollut

      Tämä oli Janilta hieno laulu. https://youtu.be/72wWxqWon7k?is=5HKdV-H8yY466YXm
      Kotimaiset julkkisjuorut
      92
      835
    3. Mikä on loppuelämäsi suunnitelma

      Kaivattuasi kohtaan? Olet päättänyt jotain?
      Ikävä
      62
      756
    4. J-mies, miten voit olla niin varma siitä

      että minä olen juuri se nainen, kenen ajattelet ja haluat minun olevan, se kenelle avaat ajatuksiasi ja tunnustat syvimp
      Ikävä
      81
      745
    5. Aattelin nainen

      Jos oppisin puhumaan. Rehellisesti, rennosti ja hetkessä.
      Ikävä
      119
      734
    6. Uskaltaisitko vielä

      Lähestyä vai et kaivattuasi?
      Ikävä
      109
      685
    7. Alan pikkuhiljaa olemaan sinut

      sen asian kanssa, että en tule enää löytämään ketään. Mikä tilanne sinulla on ja miten olet koittanut ratkaista tilante
      Sinkut
      114
      583
    8. Mennään näin sitten

      Ettei kohdata enää.
      Ikävä
      47
      570
    9. Suomen Yrittäjät täräyttää: Sunnuntain tuplapalkka pois lomat lyhyemmiksi ja arkipyhät palkattomiksi

      Edunvalvontajärjestö Suomen Yrittäjät esittää muun muassa sunnuntain tuplapalkan lakisääteisyyden poistamista ja arkipyh
      Maailman menoa
      168
      550
    10. Pohjola talo

      Kuka arvaa lähimmäs miten nopeasti tulee konkurssi uusilla yrittäjillä
      Kuhmo
      18
      538
    Aihe