Miksi juon energiajuomia??

No kun 85 centtiä (+15c) on kotimaisen & sokerittoman TEHOn hinta (puolen litran tölkki), niin klitkiihän sitä, hyvää on.
17158
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Mistä kaupasta saa noin halpaa?

Äänestä
  • Ei mistään saa.

    Äänestä

  • HalpaHallissa on meneillään tällainen tarjouskampanja - ei ole normihintakaan paljoa korkeampi.

    Äänestä



  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Vaan ei noita myymälöitä ole kuin juntti kylissä!

    Oho, sullapa siirtyi maalitolppa,,,ei muka saa ja sitten se onkin junttikylien syytä, kun saakin

    HEHEHHOHOHOOOHII

    Äänestä

Yleensä 2e pinnassa.

Äänestä

Onko naama jo siniharmaa
ja lihakset muuttuneet nahaksi?

Äänestä

Centtiä? Ostatko juoman jenkeistä? Suomessa käytetään rahayksikkönä Euroa, joka jakaantuu 100 senttiin.

Äänestä
  • Vai on sun €urosi - tuo Suomelle sopimaton kuristajavaluutta metrin pituinen...hyvä tietää. Pitkä paskakin on.

    Äänestä

Haaparannasta saa halvalla energiajuomia. 11 euroa maksaa 24 pakkaus esim. Powerking energiajuomia. Vertaapa siitä Suomen hintoihin niin ällistyttää.

24 kpl paketti puolen litran Monster tölkkejä makssa vain 22 euroa ja valinnanvaraa on makujen suhteen. Suomessa yksi monster maksaa 2,5 euroa tai yleensä enemmänkin.

Saa niistä pantitkin, mutta voi palauttaa vain Ruotsin puolella.

Suomessa vähintää 3 kertainen hinta. Nikotiinipusseissa sama hinnoittelu Suomeen verrattuna.

Äänestä
  • Suomessa ICE Reaper XL 13,20mg nikotiinipussi purrki 7,10 euroa. Haaparannassa 2,9 euroa.

    Äänestä

  • Eihän nuo ole TEHOa halvempia ja sitten noutokustannukset..

    Äänestä

  • Anonyymi00014 kirjoitti:

    Suomessa ICE Reaper XL 13,20mg nikotiinipussi purrki 7,10 euroa. Haaparannassa 2,9 euroa.

    Kuka tarvitsee nikotiinia? Sairas ihminen?

    Äänestä

On hienoa menettää hampaansa noilla syövyttävillä aineilla. No, jos et niitä enää tarvitse ja elät pelkällä energiajuomalla, niin sitten.

Eipä nuo juomat myös sydämelle ja munuaisillekaan hyvää tee. Itse lopetin juuri sydämentykytyksiin nuo myrkyt.

Äänestä
  • Mikset sano tuolle nikotiinipusseja himoavalle huumemiehelle samaa ...suu mätänee

    Äänestä

Vesi riittää, kaikki muut on turhia.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

No kun 85 centtiä (+15c) on kotimaisen & sokerittoman TEHOn hinta (puolen litran tölkki), niin klitkiihän sitä, hyvää on.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu