miks hönöläisellä ei seiso kunnolla ilman viagraa. puoli -velttoa kullia saa lutkuttaa suussa vaikka kunka kauan että voi sisään sovittaa. onko vinkkejä
HUMALAISEN EREKTIO
SASU
1912948
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
Ellei seiso niin on naisessa vikaa, ei joko kiihota tarpeeksi ulkonäöllään taikka ei osaa hommiaan. Pahimmillaan molemmat. Me miehet kun
emme voi feikata kiihotusta niinkuin naiset jos on laiska paska äijä...Varmaan ukolla jäpittää kännissäkin jos olisi herkkunainen tarjolla!
Kyllä se nyt niin on, että liian humalassa hommat eivät vaan toimi, oli nainen kuinka kaunis tai taitava vaan. Peniksen tuntoherkkyys kärsii sen verran ettei lutkuttaminenkaan auta.
Varmempi lähteä vain enintään pari kaljaa ottaneen miehen reissuun, jos haluaa että hommat toimivat. :)
Ehkä nimimerkki "Kansalainen." on harvinainen poikkeus, mutta meillä muilla liiat promillet vievät kyvyt.
joo ei se kyllä ole naisesta kiinni!
Ottaahan se itsetunnon päälle myöntää ettei seiso, oli sitten alkoholilla osuutta asiaan tai ei! Jos ei ole miestä myöntämään niin sitten on helppo sanoa syyn olevan naisessa :)
Mies sanoi, ettei hänellä seiso humalassa. En ole varma uskonko, sillä minun kanssa on joka kerta seissyt uljaasti :) Saattaa se olla vähän naisestakin kiinni. Pitää olla sitä jotain. Harvoin olen muutenkaan nähnyt kalua intiimissä tilanteessa velttona..Enkä minä ole mikään malli-kaunotar.
Viina antaa halun mutta kaataa kalun...näinhän se useimmilla meneee
... alkoholia vaadita mun kohalla ku minkäänlianen seisokki on vaikea tavottaa. 2 bisseä nii saa molemmat tehdä töitä kaksinkäsin et alkaa seisomaan. siks en dokaakkaan usein ;)
Meillä kyllä miehellä seisoo kännissäki mut sit valittaa ku ei oo tuntoo :D.
Ex-muijani huusi ja nautti kerran ku mä sitä kaatokännissä nussin ja muna seisoi kuin kivi, kyllä se ihmetteli. Ei alkoholi seisokkiin mitään vaikuta jos on kiihottunut muuten.
Mulle käy tavallisesti ihan päin vastoin - kännissä seisoo kuin kanki, mutta laukeaminen kestää paljon pidempään! Eli kännissä nussitaan tavallisimmin oikein maratonsessioita!
Juu, kyllä on tapauskohtaista. Yleensä ei kännissä tapahdu mitään, mutta esimerkiksi ensimmäinen kunnon seksikerta sekä mulle että tytölleni tapahtui kun oltiin molemmat umpijurvelossa koulunpäättäjäisten jälkeen niin nussiittin koko yö amuun asti ja kyllä seisoi. Kondominkäyttökin pääsi unohtumaan, mutta onneksi jälkiehkäisy tepsi. Ja pitää sanoa, että kannatti kumminkin, kun molemmat sai ensimmäisen kerran kunnon orkut.
seisoo jurrissa niin että kipeää tekee. Se laukeaminen onnistuu vasta aamulla krapulapanossa.
Kaikenlaista kivaa voi tehdä omalle kullalle kun on kestoseisokki.
Kun on sopivasti kännissä, ja saa mulukun seisoon, sitä voi panna vaikka tunti-2 putkeen.
Tietenki riippuu fyysisestä kunnosta.
Sitä paitsi tommosen panon jälkeen alkaa jo olla mukavasti selvä.
Näin taitaa monella miehellä todellakin olla. Olen kuullut monenkin tilitystä asian tiimoilta. Itse taasen olen joskus ollut jopa sellaisessa homeessa, että on muistikin mennyt, mutta silti on viisari muiden muistikuvain mukaan värähtänyt ja jäänyt osoittamaan kello kahden suuntaan.
Myönnettävä tosin on, ettei meikäläinenkään tietenkään samalla tavalla kuin selvin päin toimi enää sitten, kun on vaikkapa vain puolentusinaa ravintola-annosta alkoholia nauttinut.
Pystytys sinänsä ei ole hankalaa, mutta jos "sisään sovittamista" tulee seksileikkiessä odotettua vaikkapa yli puoli tuntia ensipystyttämisestä, saattaa Kukkopilli todellakin olla luokkaa "puoliveltto", eikä ilmeisestikään enää mikään toiseen osapuolen maailmaa mullistava kokemus. Ja kumiinkin pukeutuminen hankaloittuu tuolloin huomattavasti.
Ja vaikka Kukkopilli sattuisikin olemaan täydessä nurjahduspituudessaan, kankeana kuin kankea kanki, puuttuu siitä ilmeisesti jonkin verran tuntoa, sillä diförensseissä ei toisinaan meinaa kuti millään lähteä. Tämä voi toisaalta olla hyvä asiakin toisen osapuolen kantilta, sillä hänkin saattaa keretä mukaan. Toista se on krapulassa, kun toisinaan tuntuu, että jo pelkkä katse voisi laukaista. Ja sitten suunnilleen hipaisu riittääkin laukaisuun. Tässä lohdullista on se, että noin varttitunnin päästä on taas melkein yhtä valmis. Ja sitten taas. Noin kolmesta neljään kertaan toistuu, sitten alkaa kunto loppua.
Jos vinkkejä halajat, en niitä osaa känniläisten suhteen antaa. Kannattanee odottaa krapulaa - ainakin pitäisi äijän toimia.
Olen tosin huomannut, että nainen saattaa olla humalassa halukkaampi ja suorastaan aggressiivinen ja mies vastaavasti myös halukas mutta kyvyiltään vaillinainen. Krapulassa miehellä taas saattaa alkaa panetuksen multihuipennus, siinä missä naisesta saattaa tulla suorastaan aggressiivisen haluton.
Kovin henkilö- ja tilannekohtaista kaikki on.
Ja minä näin sen naisen olevan juovuksissa pyhien verestä ja Jeesuksen todistajain verestä; ja nähdessäni hänet minä suuresti ihmettelin.
älä rienaa,ettodllakaan tiedämitäteetitsellesi.
Enhän minä pilkkaa, saatika rienaa, vaan otan vain osaa keskusteluun vastaamalla esitettyihin kysymyksiin ja tuomalla esiin omaa näkemystäni tietyistä asioista.
Tässä on viisaus. Jolla ymmärrys on, se laskekoon pedon luvun; sillä se on ihmisen luku. Ja sen luku on kuusisataa kuusikymmentä kuusi.
mulla kulli seisoo kuin kirkontorni.ja jaksan nussi melkein vartin
heh hee
olekkaan.onko normaalia
ihan normaalia