Housut vappu

Onko Vappu Pimiällä liian pienet housut??
On niin pinkeetä eikä istu runkoon n
262
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Voi voi, kyllä niitä on pilvin pimein kamalampiakin näkyjä housuineen. Vai mitä sanot 30-50 kiloo ylipainoisesta joka tunkenu ittensä tiukkoihin coutattuihin housuihin ja lyhyeen puseroon että se persus varmasti näkyy.

Äänestä

Vappu on muodokas nainen.♥️

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Onko Vappu Pimiällä liian pienet housut??
On niin pinkeetä eikä istu runkoon n

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu